Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek túl egy reménytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl egy reménytelen szerelmen? Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Már nem vagyunk eggyütt kb 1 éve de még mindig túl sokat gondolok rá. Hogy verjem ki a fejemből?

Veletek volt ilyen? Mit csináltatok? Volt olyan hogy annyira szerelmesek voltatok még hogy nem tudtatok új kapcsolatba kezdeni?

Kort és nemet légyszi.


2011. jún. 23. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben vagyok. Folyamatosan vannak jelentkezők, de úgy érzem, hogy senkinek sem tudnám odaadni a szívem.
2011. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor pihentetni kell a szerelmi életedet. Próbálj vele nem találkozni.


22/L

2011. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én azt követem,hogy egyikre gyógyír a másik. Nekem ez beválik. Elhagyott a barátom (nem most volt,kb 7 éve,nagyon szerettem,még utána is vagy 4-5 hónapig)és a diszkóban elkeztem másokkal is ismerkedni, pasizni megint (nem szex csak barátkozás, együtt tánci-tánci) És sikerült elfelejteni.
2011. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Én is ilyen helyzetben vagyok. Folyamatosan vannak jelentkezők, de úgy érzem, hogy senkinek sem tudnám odaadni a szívem."


és te mit próbáltál meg ellene?

2011. jún. 23. 16:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Énis ilyen helyzetbe vagyok kb egy hete és a nap 80% rá gondolok ez normális?17/F
2011. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Ilyenkor pihentetni kell a szerelmi életedet. Próbálj vele nem találkozni.


22/L"


Köszi de ez az hogy nem is találkoztam vele azótA!

2011. jún. 23. 16:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, megvártam, hogy elmúljon. Kb. 3-4 évig tartott, mire teljesen elmúlt.


27/F

2011. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Igyál... mee essör nem sör. :D
2011. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 2 éve, hogy vége a kapcsolatomnak, azóta én is pihentetek, ismerkedek, nem találkozok az ex-el. Most már talán kicsit jobb, csak egy bökkenő van, hogy valahogy mindig megtalál, pl facebook-on. És olyankor megint jönnek a régi emlékek. Sza.r dolog, de csak az idő és a feljetés segíthet. Nekem most pl úgy alakul az életem, hogy van valaki aki már 3 éve nagyon jó barátom és teljesen oda van értem, talán vele el tudom felejteni a dolgokat.

Ez tanácsolom neked is, fel a fejjel:)

2011. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Semmit. Vagyis...próbálom folyamatosan elfoglalni magam. Már a társasági élet megy, azt mondhatom. De az éjszakák még mindig borzalmasak. Néha jó, néha rossz. Bár még mindig több a rossz nap...
2011. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!