Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megszívja ezzel legalább egyszer, nem? Te hogy lettél túl a reménytelen szerelmen?

Figyelt kérdés
Szenvedek, piszkosul, de szerintem az emberek nagyobbrésze átélte már ezt. Sőt, túl is élte, ami nekem most igencsak hihetetlennek tűnik. Szóval, mi volt a stratégiád, hogyan verted ki Őt a fejedből? Nem akarok éjjelnappal rágondolni, azt akarom hogy elmúljon!
2010. szept. 26. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Az idő és egy másik csaj/pasi segít:D
2010. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Köszi a választ :)

Ezeket tudom elviekben, de valami saját kis "trükk", vagy ilyesmi? Én akárhányszor eszembejut, próbálok mindig gyors elkezdeni olvasnivagy zenéthalgatni, de ez nem emgfelelő gondoaltelterelési módszer, sajnos.

2010. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaés bocsi kérdező hogy kihasználom a kérdésedet, de pont egy ilyet akartam énis kiirni :D
2010. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Énis köszönöm a választ, neked meg a zenehallgatós tippet... csakhogy minden zene rá emlékeztet :)
2010. szept. 26. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Idő hosszú idő, sok-sok álmatlan éjszaka, és még több álmatlan éjszaka, másnap kávé+energy ital, majd megint álmatlan éjszakák, és hosszú hétköznapok, majd megint kávé+energy ital.....

Majd egyszer csak találkozol egy másik emberrel aki nagyon felkelti a figyelmedet,és amiatt nem fogsz éjjelenként aludni de az már más mert az tele van reményekkel és nem szomorú hanem vidám gondolatokkal....

2010. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szóval önerőből nem megy?

ajjjajj.

2010. szept. 26. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Önerőből nem fog:) Minél jobban felejteni akarod, annál jobban csak őt akarod. Próbálj olyan elfoglaltságot találni, ahol nem gondolsz rá (pl. edzőterem egy barátnővel). Aztán majdcsak jön egy másik srác. Ez 100%. Addig pedig kitartás:)
2010. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezen én is túl vagyok igaz nem volt egyszerű de siketült a tanácsom pedig az hogy ne próbálj nem gondolni rá hanem sőt ellenkezőleg,gondolj rá mindig igy mikor más dolgod van akkor mar csak arra fogsz figyelni ami éppen érdekel,így a figyelmetlenség-et meg is oldtuk,aztán a többi az idő dolga , lassan észreveszed a hibait és jobban belegondolsz hogy ez a srác/csaj tényleg nekem való lenne ? Ugyan mar nézd meg milyen egy ..... akármi vagy ha annyira tökéletes hogy semmi hibát nem találsz benne akkor is arra gondolj hogy nem neked való hiszen te nem vagy tökéletes.
2010. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, annyival rosszabb helyzetben, hogy mi barátok vagyunk, én nem tudom őt elengedni, ő nem akar engem elengedni.. fontos vagyok neki barátként, amit nekem nehéz elfogadni, hogy CSAK barátként, de próbálok beletörődni. Próbálom magamban átalakítani az érzéseim szimpla baráti szeretetté, ami nehezen megy, de remélem az idő segít... én pl tanulással próbálom lekötni magam. :) remélem sikerül minél hamarabb túltenned magad rajta, sok sikert és kitartást. :)
2010. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kizarolag az ido segitett..sok ido ,ahogy a napok ,honapok teltek egyre jobban kezdtem hozzaszokni a gondolathoz ,hogy mar nem lehet az enyem...aztan jott valaki mas...
2010. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!