Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csúnya pasiknak egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasiknak egész életükben be kell érniük olyan lányokkal, akikhez nem vonzódnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek legyen valaki együtt valakihez, ha nem vonzódik hozzá???
2012. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már nem lepődők meg semmin ezek után

ennek a srácnak [link]


ez a barátnője

[link]

2012. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, én vagyok rá az élő példa :D
2012. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem,nekem is volt már nőm,sőt,olyanok voltam csak,akik tetszettek,az egyik olyan volt,hogy sokaknak tetszett,sokat dugtunk is,mert baromi szexi volt.Csak aztán mégis szét mentünk...De nem,ez butaság,nem kell beérni meg leadni az igényekből meg nem vonzó csajokal próbálkozni.Ha valakinek van önbizalma,meg elég jó szövege+ egyénisége,akkor akármilyen csaja lehet.
2012. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van akinek igen. de ennek nem csak a rondaság az oka.
2012. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!