Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány és neki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány és neki és én és először fogunk találkozni, meg beszélni, szerintetek miről kérdezzem, vagy hogy ismerjem meg őt jobban, hogy ne legyen kínos csönd? F/14

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd.. nem kell ezt túlspirázni. Elkezdesz felhozni valami témát. Random. Mindegy mi az. Pl hogy mi történt ma veled.


Pl.:

Képzeld ez meg az történt velem, tök rossz volt stb. Veled nem történik ilyen?


És máris van miről beszélgetni és idővel egyszerűbb lesz. :)

2012. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A korodból adódóan nem tudom, hogy mennyire szeretsz kedveskedni egy lánynak, mert fiatalon ez még máshogy megy. De szerintem dicsérd meg hogy milyen csinos vagy a haját hogy milyen szép... aztán már jön a többi magától:D csak a témák közé ne vegyétek a számítógépezést... mert ha dögös a csaj szerintem nem érdekli a számítógép világa. (persze vannak kivételek) :)
2012. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ráizgulni a témára, beszélgessetek éppen arról, ami jön: ki milyen filmet, zenét, könyvet szeret, mi a kedvenc hobbija, stb. ... de a kockulást én is kihagynám a témák közül, max. akkor nem ha ő hozza fel :D


Hajrá!

2012. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha ezzel indítasz, hogy mi a hobbija, szabadidejében mit csinál, könnyebb lesz elindulni.

Ha ezzel kezdi, hogy van egy lvl 100 vér elf paladinja, akkor beszéltek arról, Isten ments, hogy legyen neki:D

A kínos csöndekben kell csókolózni :P

2012. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!