Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítsen már mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen már mert nem tudom mitévő legyek?!

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, de igazából nem tudom eldönteni, hogy most biszex vagy sem. Mert facebook-on az érdeklődésnél az van, hogy férfiak és nők. Se barátság, se semmi. Csak férfiak és nők... Na a lényeg, hogy arra gondoltam, hogy elmegyek egyszer oda bulizni ahova ő és megcsókolom. De csak akkor, ha részeg... :$ És igazából én is csak akkor merném ezt megtenni, ha már van bennem egy kis pia. Ha ellök majd magától vagy ilyesmi akkor csak annyit mondok, hogy bocs basszus tök részeg vagyok... Vagy valami ilyesmi. De szerintem ez elég gyerekes amúgy... :S Megkérdezni nem akarom, mert osztálytársam és igazából senki nem tudja rólam, hogy biszex vagyok. Mit tegyek? 16/L
2012. okt. 28. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
válassz engem
2012. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hányszor teszed még fel a kérdést? Kicsit uncsi.


Egyébként az érdeklődési kört szerintem az írja be, aki barátkozni szeretne fészbukon, tehát szívesen köt új ismeretséget. Az adott lány valószínűleg szívesen cseveg fiúkkal is és lányokkal is.

2012. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert senki nem tud egy normális kielégítő választ adni. Azért.
2012. okt. 28. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor az enyém megfelel? :)

Nem egy lányismerősömnél láttam kint a lányt is bejelölve. Ők igencsak szeretnek közösségi életet élni. Szerinted ha vki biszex, azt ilyen formában reklámozná? Főleg 16 évesen? :)

2012. okt. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő már 18. Amúgy oké. Értem. De mit csináljak, hogy rájöjjek mégis "ki" ő valójában?
2012. okt. 29. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy kicsoda ő valójában? Hát egy 18 éves lány, aki szeret ismerkedni, közösségi életet élni és az osztálytársad.

Vagy hogy érted a kérdést?

2012. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, hogy biszex-e vagy leszbi vagy full hetero vagy mi van?! Erre szeretnék rájönni úgy, hogy rólam nem tudják meg, hogy én biszex vagyok. Nehézkes..
2012. okt. 29. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!