Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és még nem volt barátom soha. Nem szoktam eljárni szórakozni mert igazán barátaim se nagyon vannak elégé gázos?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kérdés az hogy számodra gáz e?


Engem nem nagyon érdekel hogy más miként éli az életét, ha neki jó úgy akkor azt tesz amit akar.

2012. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2012. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz, ha csak te nem érzed annak. Ha igen, akkor javaslom kezdj barátkozni előbb. Akár itt, a neten is. Aztán bármi kialakulhat.
2012. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem gázos, csak egy antiszoc lelkisérült egyén vagy. Vannak ilyen egyedül mászkálós tagok, én is ilyen vagyok, és nagyívben fingok rá, hogy kinek mi kéne. Nincs rádírva egyébként, ha kérdezik, mond amit hallani akarnak azok a többi roha-dék, akiknek jókor, jóhelyen alakult a francos életük. Ne szolgáld ki őket,hogy mulassanak rajtad, mekkora egy lúzer vagy kispajtás. Csak az gázos lelki síkon! amit te annak tartasz. A kérdés,hogy szerinted gáz-e. De szerintem úgyis azt mondanád,hogy nem ,nem az, miért volna. Azért mert nem nyaltad a seg-gét senkinek,hogy barátkozzon veled? Azért mert nem voltál kíváncsi a borgőzős fejjel, drogmámorban, cigarettafüstben lébecoló szar-házi seg-gfejekre a nyomorult zenéjükkel együtt? Főleg,ha olyan elfoglaltságod volt ezek helyett, amitől több, jobb vagy mint ez a klón birkanyáj emberkék a klisé életükkel, akik olyan kiégettek lesznek mire harminacasok lesznek, mint a szar! Ezek már koravénen tizenéves koruk közepétől szexelnek, mire huszasok lesznek nekik már semmi újdonságot nem jelent a szex, neked meg még eztán jöhet el az életed java! Fogd fel pozitívan a helyzeted. Egyébként a kutyát nem érdekel ,hogy ki melyik utat választja. MEg nincs is igazán senkinek semmi köze hozzá!
2012. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

utolsó, téged valami nagyon nagy csalódás érhetett, ha ennyire agresszívan állsz az emberekhez... :D sajnállak.


kérdező: szerintem ezt te gáznak érzed. ha így van, változtass. az meg, hogy én gáznak tartom e, miért számít?

2012. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha neked így jó, nem gáz, de akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést:-) Közhelyeket nem akarok ismételgetni, barátokat szerintem nem lehet tudatosan keresni, de egy buliba elnézhetsz. Én is szoktam néha, csak hogy emlékeztessem magam, hogy nem szeretem, és egy darabig megint ne kelljen:-) Jó, ha van ott valakhasonló felfogással, hogy

röhöghessünk a partiarcokon, de ha nincs, kibírom úgy is:-)


22/F

2012. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Gondolom lány vagy. Nem gáz. Én 18 éves fiú vagyok és nekem se volt még bnőm, barátaim sincsenek, nem is vtak. Én nem tartom magam ez miatt gáznak. Nem fogok minden gyökérnek meg az olyanoknak akik különbnek hiszik magukat mindenkinél jó pofizni csak azért, hogy mindenki a barátom legyen. Nem fogok azért változtatni magamon, hogy elfogadjon bár droid nagyképű majom. Majd az igazi barátok meg egy rendes, szerető lány elfogad úgy ahogy vagyok. Nem leszek tömeg ember. Jah meg ami a szívemen az a számon.


5:


Együtt érzek Veled és nagyon jól teszed.

2012. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
jah, a barátok csak úgy jönnek, és alig várják, hogy a barátaid legyenek :D ahhoz, hogy barátaid meg barátnőd legyen, kölcsönös elfogadás és kompromisszumok szükségesek. és abból kiindulva, te hogy állsz az emberekhez, te erre nem vagy képes. az a baj veletek, hogy azt hiszitek, minden ember szar, akiért meg kell mozdítani egy kisujjadat is. nem kell mindenkivel jóban lenni, nem kell mindenkivel jópofizni, de egy antiszociális, bezárkózott, negatív kisugárzású ember nem hogy a veled azonos neműeknek nem kell, de még egy ellenkező neműnek sem.
2012. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nézd, most erre mit mondjunk? Ha téged nem zavar, akkor nem gáz a dolog, nem hiszem, hogy bárki életét felkavarnád ezzel a hozzáállással.


DE ha már megkérdezed, valószínűleg mégis zavar a dolog. Akkor pedig gázos a dolog, mert én nem értem, hogy az ilyen otthonülős emberek mit akarnak? Ülnek a gép előtt és várják, hogy a sültgalamb majd a szájukba repül?


Egy kapcsolatért és a barátokért igenis TENNI kell. ÉS nem tudom, hogy a szórakozást miért kell leminimalizálni az alkoholmámorban fetrengő, hülye partyarc tizenévesekre...máshogy talán nem lehet? Nem a disco az egyetlen közösségi hely, ahol ismerkedni, barátkozni lehet.


Iratkoz be egy nyelvtafolyamra,vmenj önkénteskedni, hasonlók..

2012. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

" az a baj veletek, hogy azt hiszitek, minden ember szar, akiért meg kell mozdítani egy kisujjadat is."


Furcsa, én eddig azt tapasztaltam, hogy ez igazából másnak a probléma. Én keresem, meg érdeklődök hogy mi van él e még, ő ennyire sem képes. Bezzeg ha kell valami, pénz, fuvar, lelki segítsék akkor egyből keres és kapar, és a tökömet is megnyalná hogyha azt kérném tőle cserébe. Szóval az ilyen emberről engedd meg hogy sz@r véleménnyel legyek!

2012. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!