Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és még nem volt barátom soha. Nem szoktam eljárni szórakozni mert igazán barátaim se nagyon vannak elégé gázos?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 09:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

gáznak nem gáz. az a kérdés, neked jó-e így. ha jó, akkor jó. ha nem jó, akkor tenni kéne vmit. hogy mit, jó kérdés, mert kicsit hasonló helyzetben vagyok (fiú) és nem igazán tudok ellene tenni

amúgy lány vagy ezexerint?

2012. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
én akkor barátokat meg barátot és szoktak is barátkozni velem de mindig megszünik a kapcsolat ha meg tecek valakinek akkor se ismerkednek meg velem senki
2012. okt. 29. 15:31
 13/18 anonim ***** válasza:

12. ezt nem teljesen értem. kifejtenéd? (privátban is jó) és akkor lány vagy, ha jól értem?


11. voltam

2012. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

20f

Én is így vagyok... Nincsenek se barátaim, se haverjaim, és egyáltalán nem megy az ismerkedés. Változtatni nem tudok, pedig szeretnék elmenni legalább valamit sportolni, de képtelen vagyok rá :( Egyedül nem szeretek menni sehova, és nincs kivel mennem, így nem járok sehova. Az egyetemen sem tudok beszélgetni senkivel :(

Én gázosnak nem érzem, csak megváltozott bennem valami, és már nem szeretek itthon ülni. Szeretnék pár barátot, akivel tényleg barátok vagyunk, és aztán majd barátnőt is. Szar felszínes haverokat nem akarok...

Csak nem vagyok képes ehhez megváltozni, gyenge vagyok hozzá :/

2012. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Amíg Te magad nem érzed annak addig nem az. Vagy netán az zavar, hogy mások emiatt megszólnak esetleg?
2012. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak olyannal lehet ismerkedni aki ismerkedni szeretne veled. Ezt jó ha mindenki megjegyzi.
2012. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kössz, hogy visszaírtál :(
2012. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jah írtál, nem vettem észre. Bocsi :)
2012. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!