Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes lányok lúzernek néznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok lúzernek néznek, más meg nagy nőcsábásznak hisz. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Vannak csajok, akiknek egyáltalán nem jövök be, hidegek velem. stb. De volt több olyan is, aki meg azt hitte rólam, hogy biztos hetente új barátnőm van, meg nagy kujon vagyok. Miért lehet ez?

Nyilván az utóbbiaknak bejöttem, de akkor ők objektíven is jobb pasinak láttak, vagy ez mi?


2012. okt. 29. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más az ízlése, más pasinak lát, máshogy ítél meg. Küldj képet megítéllek.:D
2012. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz
2012. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem küldenék képet, nem ezért tettem fel a kérdést :) Igazából a pszichológiára irányult volna.

Tehát hogy azok a csajok, akiknek tetszem, alapból azt hiszik, hogy akkor biztos másoknak is tetszem?

2012. okt. 29. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
jó akkor, hogy a kérdésre is válaszoljak, igen ők jobb pasinak láttak, mert nekik bejöttél így a szemükben "jobb" vagy mint az átlag
2012. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mint amikor egyik szép lány azt mondja rám, hogy helyes vagyok és el sem, hiszi, hogy még sosem volt barátnőm, a másik meg kinevet és lerondáz. Én ezért vagyok teljes zavarban.
2012. okt. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, hasonló a helyzet nálam is.
2012. okt. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!