Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan szoktak kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szoktak kezdeményezni nálatok a pasik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:

utóbbi időben kizárólag facebook-on (ami siralmas).

van barátom, vele is neten ismerkedtem meg.

2012. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De csak mert élőben elhajtotok...
2012. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Először csak távolról figyelget, persze úgy hogy én is észrevegyem. Aztán odajön és elkezdünk beszélgetni. Meghív egy sörre, de ez nálam nem alap, veszek én magamnak. Utána pedig leülünk és dumálgatunk. Nálam általában így szokott lenni. :)
2012. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Kezdeményezni? A pasik? Ez valami vicc? Mindig az van, hogy messziről néz -eléggé feltűnően-, és várja, hogy én menjek oda hozzá.

Ez szánalmas. -.-

2012. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jaj annyira bírom az ilyen nyivákolós pasikat, "élőben elhajtotok"

nem, élőben is és neten is azért hajtalak el, MERT ilyen férfiatlan nyivákolós ember vagy. pl barátomat élőben sem hajtottam volna el, bárhol, bármilyen körülmények között is jött volna oda!

2012. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem nyivákolok soha, egyszerűen nem vagyok jó pasi a lányok meg úgy gondolják hogy jobbat érdemelnek. Végül is igazuk van, én sem állnék össze egy olyan csajjal aki nem az esetem.
2012. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, te könnyen beszélsz, mert te vagy az elhajtó fél. Te vagy az aki tönkrevágja az elhajtott ember lelkivilágát, talán egy életre. Vannak akik nem tudnak veszteni, a kudarcot a halálnál rohad-tabb tragédiának élik meg, és mentálisan szarrá válnak. Utána nem lesz számukra már kiegyensúlyozott boldog jövő. Kicsit olyan ez, mintha cápák etetésével foglalkoznál, ha nyujtod neki a halat, egykettő lehet hogy szeretni fog, mert bezabáltattad, de a zöme inkább gyökerestűl szedi le a karodat! Vigyázz a rendes lányokkal, mert állati veszélyesek. Sokkal nagyobb biztonságban vagy, ha inkább fizetsz a szexért. Miért? Mert ott lelkileg nem sérülsz. A nők leszarják ám a te lelkivilágodat, ha egy olyan valaki vagy, akit elutasítanak, akkor tőlük te akár fel is fordulhatsz, azt is nagyívben lefingják. Kutyát nem érdekelsz! Ezt így hidd el. Ahogy sokunkat a csövesek földön való kérőzzése sem hat meg, úgy vagyunk vele, az ő sleppje, mindek ragadjon rám, ott egye meg a fene ahol van! Én köszönöm jól elvagyok. A nők is így vannak, köszönik jól vannak. Már amelyikre vágyik a legtöbb férfi ugye. Mert egy középszer lányon annyira nem görcsöl az elméd,hogy leszólítsd -e vagy sem, mert több mint valószínű, hogy az nincs foglalkoztatva farokügyileg, illetve nem görcsölsz tőle annyira, mint egy nagyobb kihívást jelentő punca miatt. Csak gondold át ezeket a dolgokat, és meglátod, nem alaptalan a férfiak távolságtartó jellege. Attól még nem anyámasszonykatonája egyik sem, mert a nőktől fél, a fentebb leírt okok miatt, attól még lehet hogy útcán 30 támadót is egymaga kettétőrne, de a nőktől tart, mert félti a lelkét tőlük! Néha a lelki sebek százszór jobban fájnak mint egy lezúzott ízület!
2012. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7.: hogy te mekkora egy szerencsétlenség vagy.


Igen, a férfinak kell odamenni a nőhöz. Igen, 90%-ban vissza fogja utasítani. Aki ezt nem tudja elviselni... hát, az így járt.

Az élet kegyetlen és sokkal nagyobb problémák is fognak még érni egy lány visszautasításánál. Jó, lehet, hogy tönkre vágja a hangulatodat, de ebből hamar talpra lehet állni.


Most pedig egy pillanatra képzeld magad egy nő helyzetébe. Egy szórakozó helyen akár 5-6 ilyen-olyan férfi is oda mehet hozzá ismerkedési szándékkal, mikor ő nem is akart ismerkedni aznap este, vagy van már kiszemeltje, esetleg barátja is. Elég idegesítő lehet, nem? A férfiak megválaszthatják, mikor szeretnének ismerkedni, a nőkre meg mindig nyomulnak. Természetes, hogy egy idő után idegesítő és csúnyán elküldik őket.


Amúgy meg miért érdekeljen ismeretlen emberek lelki világa?

2012. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan hogy miért? Igen, ez az , itt van a kutya elásva. Semmiért! De épp ez a gond is egyban. Nem kell, csak akkor ne is várd el mindenkitől, hogy kezdeményezzen. Lehet, hogy te egy olyan jellem vagy, akit kivágnak egyszer az ajtón, akkor az ablakon mászol vissza típus vagy, tűzben nem égsz meg" vagy minde lepereg rólad, de hidd csak el, rengeteg pszichésen labilis ember van. Van aki egy életre bezárkózik ,van aki elvágja a saját torkát, van aki meg baltával szedi szét az elutasító fejedet. Akármi leht, sokféle embertípus van :))
2012. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából az emberek jelentékeny százaléka ilyen érzelmileg sérült. Az ilyeneknek ne is legyen barátnője, mert úgyse működne a kapcsolat.

Működik az evolúció. :)


Amúgy sokat szekáltak gyerekkorodban?

2012. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!