Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, hogy lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy lehet titeket leszólítani/kezdeményezni nálatok, pl. buszon?

Figyelt kérdés
16/L Ami nem tolakodó, stb. :)
2009. dec. 11. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úristen, erre én is kíváncsi lennék nagyon:)
2009. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
simán
2009. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Pl ha nem utaznak sokan a buszon, letérdelsz a két lábam között és ... ami a legjobb, hogy egy szót sem szóltál :)


Bocsi, ez egy perverz szexista szar poén volt, és természetesen én sem gondolom komolyan. Hát nem tudom, őszintén szólva fogalmam sincs, de nekem teljesen mindegy lenne... Kár hogy engem nem akar leszólítani egy lány sem.

2009. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"szia szabad ez a hely?"

bár erre valószínűleg azt fogom válaszolni, hogy nem, de az ölembe ülhetsz:D

2009. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első szempont, hogy a kiszemelt fiu egyedül legyen, akár nagyobb társasággal akár csak a barátjával vannak az már más reakciót válthat ki belőle mint amilyen ő valójában.


A kezdeményezés tipusa, hogy mit mondasz a kiszemelt fiúnak az szerintem mindegy, akár megmondhatod a tutit, hogy mit akarsz tőle. És ha azt mondja, hogy ne is álmodj róla akkor is tovább lehet vinni a beszélgetést, attól, hogy nem tetszel esetleg neki még beszélgethet veled és hátha megkedvel. Ha meg nem akkor nem.


(most magamból indultam ki a válaszommal)

2009. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a lehető legegyszerűbben, csak odamész hozzá bemutatkozol és megkérdezed, hogy meddig utazik, vagy hová tart éppen. Utána jöhetnek a közhelyek, mivel foglalkozol, még suliba jársz-e vagy már dolgozol, mit szeretsz csinálni a szabadidődben stb.

Ha bejössz neki, éppen nincs kapcsolata, és még kedve is van ismerkedni, akkor biztos veszi a lapot, ha csak nem nagyon félénk.

2009. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem árt, ha van valami előzménye ennek az egésznek (szemezés), mert abból le tudod szűrni hogy akarhat-e egyáltalán valamit. Utána odamehetsz hozzá, és mivel lány vagy sztem bármit mondhatsz. Ugyanis általában a fiúk szoktak kezdeményezni (tőlük várják el), és én kifejezetten örülnék ha egy lány jönne oda hozzám.
2009. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Ellököd, és aszondod: "Bocs, hogy beléd estem, felszedhetlek?". Szerencsére ez mindkét irányba működik.


Amúgy komolyan, csinálj úgy, mintha baleset lenne!

2009. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
59%

Nálam pl. elég ha elkérsz egy telefonszámot! (a helyszín lényegtelen)

Ha szimpi vagy, akkor már dobom is!


18/F

2009. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
ha azt mondanád h "zikkájl" és kedvesen mosolyognál és közben meglátnám hogy NS-front-os póló van rajtad akkor én ott helybe magamévá is tennélek
2009. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!