Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Melyik pasit válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Melyik pasit válasszam, ti hogy döntenétek? (lent)

Figyelt kérdés

Van két pasi az életemben,az egyiket barátokon keresztül,a másikat társkeresőn ismertem meg. Az egyik(a társkeresős) egy jól szituált,elég pénzes,okos pasi,viszont egy jó 15 évvel idősebb nálam. A másik,akit barátokon keresztül ismertem meg,tipikus rosszfiú,akinek ugyan nem mély a zsebe,de amit szeretne,azt előteremti,ráadásul nagyon jól néz ki,tökre az esetem,jófej,meg minden.Ráadásul korban is jobban illik hozzám. Igazából mindkettőt kedvelem,csak félek attól,hogy ha választom x-et,akkor pár hónap,és eszembe fog jutni,hogy y-al jobban jártam volna lehet......ti melyiket választanátok? Előre is köszi.

ui : mielőtt jönnének a degradáló válaszok,hogy "hülye k*rva,csak a pénz érdekel",közlöm,hogy ez egyáltalán nem így van. Az első esetében nem a pénz,hanem egy biztos élet csábít,szóval ezt úgy értem,hogy a másik pasi kicsit csapodár,olyan jöttem-láttam-megyek típus,az első viszont megbízható.

23/N


2012. okt. 30. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyikbe bele tudnál szeretni. :)
2012. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amelyikhez jobban vonzódnék.
2012. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. rosszfiú,helyes,céltudatos,jófej... mi kell még ? :)
2012. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt hiszem,már tudom :)
2012. okt. 30. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ott van 2 srác, és nem egyértelmű, hogy melyik akkor egyik sem az igazi :)
2012. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mondás,hogy "Ha két fiú közül nem tudsz választani, válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretted volna az elsőt, eszedbe sem jutott volna, hogy a másodiktól többet szeretnél..." :)
2012. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!