Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy huszonéves fiú miért ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves fiú miért ne járhatna egy fiatal tinilánnyal?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a felháborodásokat, hogy a fiú keressen korban hozzá illőt. De mi van, ha tényleg a 13-16 korosztály tetszik? Egyrészt a vonzalom nem döntés kérdése, másrészt nem tehetek róla, hogy korábban születtem.


23 éves vagyok, és nem volt még barátnőm, mert eddig nem nagyon érdekelt. Most akkor örökre mondjak le a tizenéves élményekről, pusztán a korom miatt?


Az az érzésem, hogy a huszonéves lányok csak szimplán irigyek, hogy vonzóbbnak találjuk a náluk fiatalabb lányokat.


2011. máj. 4. 07:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%

az utolsó mondatod az teljesen igaz, hogy a fiatal lányok akarnak úgy kinézni, mint az idősebbek. ezért legtöbbször első látásra a kort sem lehet megállapítani :(


amúgy én 22 vagyok, de nekem is bejönnek a 14-17 éves lányok. :)

2011. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
14 alatt azért nem érdemes, mert ha szexre kerül a sor, akkor lecsuknak. És arról se feledkezz meg, hogy egy tinilánynak általában a szüleivel is meg kell küzdened...
2011. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%

Igen, így van.

Egy szülő se tapsikol, hogy egy 23 éves legyeskedik a 13 éves lányuk körül.

Egy ilyen kisgyereknek korántsem olyanok a vágyai, mint egy huszonévesnek.


Az meg, hogy ki irigykedik kire?? A legtöbb tini keni magát, push up melltartót vesz, magassarkút, és a többi, hogy öregebbnek látszódjon.


Azt meg simán csak PEDOFILNAK hívják, aki felnőtt korban is kislányokra indul be.

Gondolj bele, miért nem egészséges, ha neked csak ez a korosztály vonzó. Leszel te még 25, 30, 35, és akkor már jó eséllyel többen is ferdén fognak rád nézni, hogy mit is keresel az általános iskolák környékén, és miért is udvarolsz gyerekeknek....


Az éretlenséged, a töketlenkedésed nem mentség, és így jártál: már nem leszel tini, nem lesznek tizenéves élményeid.

Legfeljebb tizenéves lányokkal lesznek élményeid.


Amíg egy apuka rá nem jön, és ki nem akaszt száradni a ...nél fogva. :)


Ugyan a nemi irányultság veleszületett, és nem igen lehet változtatni rajta, de a pedofília jelen pillanatban a mi társadalmunkban nem elfogadott dolog.

Szerencsére.

2011. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%

Utolsónál a pont. 23 évesen te felnőtt vagy, egy 13 éves meg még bőven gyerek... de még egy 16 éves is. Az, hogy már egyiknek-másiknak nő a melle, meg a feneke, nem jelent az égvilágon semmit.

Egyébként én 20 éves vagyok, és egyáltalán nem irigylem a tiniket, amiért néhány felnőtt férfi utánuk csorgatja a nyálát. Egyrészt sajnálom őket, másrészt nevetek rajtuk, mert hiába a sok smink, magassarkú, miniszoknya, attól még gyerekek maradnak. A férfiakat pedig, akik 23 éves létükre 14 éves kislányok után kajtatnak, hát a legkevesebb, hogy lenézem.

Amit írsz, az nekem azért is furcsa, mert a párom is 20 éves, nemrég végzett egy 6 évfolyamos gimnáziumban, és egyáltalán nem érdekelték 17 alatt a csajok. Ő is azt mondta, amit én, hogy egyik-másik 15 éves nőies már, meg csinos, de sosem kezdene ki egyikkel sem, mert még gyerekek.

2011. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Ennek az ég világon semmi köze a pedofíliához.


A pedofilnak az éretlen 6-8 évesek teste kell, mindegy hogy fiú vagy lány, csak kisgyerek legyen...

2011. máj. 4. 08:25
 6/28 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem érzem magam felnőttebbnek, mint mondjuk 16 éves koromban.
2011. máj. 4. 08:32
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

Tévedsz. A hivatalos meghatározás szerint ha egy felnőtt férfi/nő 0-13 éves koráig érdeklődik egy gyermek után, az pedofil. De a gyermek 14. életévéig mindenféle testi viszony büntetendő a hivatalos magyar törvények szerint. Ugyanis még GYEREK, és így nem tudja eldönteni, hogy mi a jó neki, mi a rossz, nem rendelkezik megfelelő tapasztalatokkal az élet számos területén, így az emberismerete sem lehet teljes. És tévedsz, egy pedofilnak sem mindegy, hogy fiú-e, vagy lány az áldozata, vannak olyan pedofilok, akiknél homoszexualitás is társul a pedofíliához. Egyébként csak halkan megsúgom, a kutyát nem fogja érdekelni, hány évesnek érzed magad, ugyanis az tök mindegy. 23 éves vagy, és kész. Ha nem így érzed magad, az a te gondod, és egyébként minden szempontból probléma.


Meg tényleg gondolkozz el azon, hogy mi lesz 10-20 év múlva? Ha 40 évesen is gimis csajaid lesznek, közutálat tárgya leszel. És tudod miért? Mert ez nem normális. Gondolj bele, ha te olyan idős leszel, akkor az a lány akár a gyereked is lehetne. Tudod, az én apám mindig azt mondja, hogy ő 30 (!) alatt azért nem tud ránézni egy nőre sem szexuális indíttatással, mert az akár a lánya is lehetne, és nem tudna másnap borotválkozás közben a tükörbe nézni.


Az elvesztegetett tinédzseréveidet nem hozhatod vissza fiatal lányok képében.

2011. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 napietus ***** válasza:
48%
"Az elvesztegetett tinédzseréveidet nem hozhatod vissza fiatal lányok képében." ott a pont. szerintem aki így gondolkodik, az vagy a saját tinikorát akarja visszahozni (nem fog visszajönni, sőt. negyvennek fogod magad érezni, mert lesz egy kamasz "gyereked"), vagy egyszerűen csak ez a korosztály van még annyira naiv, hogy bedől a rossz csajozós dumáiknak. ugyanis a korban hozzá illőknek már van esze. írom ezt úgy, hogy 15 év van a férjem és köztem. DE én 23 voltam, mikor összejöttünk, dolgoztam már, azt leszámítva, hogy otthon laktam, ugyanúgy felnőtt életet éltam, mint egy harmincas. önálló jövedelemmel, célokkal stb. egy 15-16 éves meg nem csak agyilag, de társadalmilag is bőven gyerek még. még fiatalabbakra most nem térnék ki, arra kitér a btk. egy valamiben biztos vagyok: az én apám lelőtt volna, ha körülöttem sündörögsz tinikoroman.
2011. máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
45%

A kérdező kommentje:

Egyébként meg nem érzem magam felnőttebbnek, mint mondjuk 16 éves koromban.



Na ezért kellenek neked GYEREKEK sexre (haha, méghogy 23 éves korodig nem érdekeltek a lányok, hagyjuk már, tipikus lúzer duma...), amíg egy normális 23 éves FELNŐTT FÉRFI minimum felnőtt NŐT Keres maga mellé, nem egy taknyos kis tinit.


Egy felnőtt kapcsolathoz az nem elég, hogy a másiknak pina van a lába között...

2011. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Az a tény h vkinek a tinik tetszenek, az nem elhatározás kérdése. Lehet itt a kérdező fejébe beleverni h neked egyszerűen ne tetszenek a tinik, hanem a korodbeliek, ez nem ilyen. Nekem is tetszenek a tinik, ennek ellenére nem járnék tinivel mert tudom h hosszútávon v későbbnem lesz jó. Korombeli huszonéves lányokkal járok, de simán megnézem az utcán a csinos tiniket, meg szórakozóhelyen flörtölök, ismerkedek velük. Valóban sok veszélye van, féltő szülők, huszonéves kori párkapcsolati bonyodalmak (lány huszon, te bőven harminc), lány iskolába te munkába, ezek sok veszélyt rejtenek. Ez a pedofil meg lecsuknak duma meg nagy szánalmas. Pedofil az a kisgyerekekre izgul fel, és nem 14 éves korig, hanem jóval alatta. Az h 13-14 éves lány szexel, attól még senkit nem csuknak le. Talán a lány elmondja a szüleinek akik rohannak a rendőrségre, v maga a titkosszolgálat szerez róla tudomást? Ugyanmár! A 13-14 éves lányok 10-20%-a már nem szűz, és hallottatok olyat h emiatt lecsuktak vkit? Csak akkor ha erőszak történik és bejelentik és kiderül. De ezt ált. a lány is akarja és max barátainak meséli el. Sztem a kérdező csak szimplán most éli szerelmes tini korát, későn érő tipus na, ésakkor? De úgy jár a legjobban, ha nem 13-14 éveseket szemel ki magának, hanem 17-20 éveseket, akik fiatalabbnak néznek ki. Így megvan az h tini kinézetű a bnője, és senki, még a szülők sem basztatják majd érte, hisz korban még belefér. Az 1 másik dolog h ő vajon bejön e a tiniknek? Mert ha egyáltalán nem, akkor marad a nézelődés, álmodozás, párja meg úgyis lesz vki egyszer.
2011. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!