Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok egy "jóképű",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy "jóképű", de önbizalomhiányos fiúhoz?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban nagyon alacsony voltam, és vékony. Mindig én voltam a legkisebb az osztályban, így folyton a többiek bántásának a céltáblája voltam. Általános iskola az igazi kínszenvedés volt nekem. A közép suli már egy fokkal jobb volt. Hát túléltem.

Most már egy éve egyetemre járok, szereztem új barátokat, és lezártam a múltam. Igazából én ezzel nem voltam tisztában h "jóképű" vagyok, de itt annyi csajtól megkaptam ezt a jelzőt. Sajnos a gyerekkorom régi sebei kísértenek, h csak egy kis csicska vagyok, akibe mindenki beletörli a lábát. Ne tudjátok meg, mennyit kellett nyelnem, mennyit bántottak.

Így ha nagyobb társaságba bemegyek, mindig van bennem egyfajta félelem, mindig azt hiszem, h bántani akarnak, ez ilyen beidegződött dolog. Elvileg egy csomó lánynak bejövök, de én nagyon gátlásos vagyok. Már rengeteg belső feszültséget legyőztem magamban, meg azóta megnőttem, gyúrtam is, és gyakorlatilag első ránézésre azt hiszik rólam, h én vagyok a legmenőbb pasi az egész egyetemen. Rengeteg ilyen nagy vagány csaj rámnyomul, akikkel nem tudok mit kezdeni. Én inkább a rendes lányokat szeretem. Azt hiszik, h magamnakvaló és flegma vagyok, pedig valójában csak borzasztó érzékeny , így nagyon nehéz...



2012. okt. 31. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hogy ha találsz magadnak egy rendes lányt amilyet szeretnél az önbizalmad is vissza fog jönni mert ha látni fogod és érezni fogod hogy szerelmes beléd minden jobb lesz :) 19/L
2012. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Szörnyű, hogy ilyen rossz gyerekkorod volt. És hogy így érezted magad.

DE részben a te hibád is, hiszen nem álltál ki magadért. Töketlen vagy. Szedd össze magad. Szerinted a leendő barátnőd hogy fogja érezni magát? Biztonságban?

2012. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a lényeg h ne sajnáltasd magad a lányok előtt mert úgy nem jutsz előbbre :) legyél normális add önmagad és írtad h bejössz egy csomó lánynak:) kezdj el randizgatni biztos tetszik valamelyik közülük :DD és legyél egy kicsit bátrabb ami elmúlt az már történelem felesleges rajta rágódni foglalkozz a jelennel :)
2012. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mintha a 2 évvel ezelőtti fiú énem írta volna:D

idővel lesz önbizalmad, ha látod, hogy egyre többen közelednek feléd te is elhiszed magadról, hogy vonzó vagy másoknak


22/L

2012. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak az lesz a baj, hogy nem közelednek felé. A lányok szóba se állnak szinte olyannal, akinek nincs önbizalma. Tapasztalat. Sajnos én is a lányoktól vártam el, hogy adjanak önbizalmat. Logikailag nem rossz elvárás, de nem lehetett kivitelezni. Mi az eredménye? Itt vagyok lassan 30 évesen barátnő nélkül.
2012. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne várd hogy mindig az éppen neked szimpi rendes kissé félénkebb lányok majd mind sorba állnak. Ha odamész hozzájuk, beszélgetsz velük akkor abból nem sok baj lehet. Írtad hogy csomó lánynak bejössz. A gátlásosság meg elfog múlni az a lány mellett akit szeretsz. A múlt sebeit ne tépegesd fel, hagyd békén és élj a jelenben. Majd biztos találsz egy rokon lelket aki olyan érzékeny mint te, de rendes és kedves lány. Aki szimpatikus azzal beszélgess, nevettesd meg. Ilyenkor nem baj ha akár növeled az egódat. Nyisd ki nekik az ajtót, ha egxedül van menj oda hozzá beszélgetni, ülj mellé, használj olyan kölnit amiről már megjegyezték hogy finom illata van.(Akár egy női rokon, egy jó lány haver sokat tudna segíteni.) Menni fog ez, hidd el, a kisebbségi komplexus elmúlik ha megdicsérnek. Mutasd meg nekik hogy te nem vagy se nem flegma, se nem magadnak való. L
2013. jan. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!