Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a nehezen kiismerh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nehezen kiismerhető fura stílusom miatt találok magamnak nehezen bnőt?

Figyelt kérdés

Nagyon sok csaj nem szereti kivárni amig megismer én pedig már az elején se szeretem megjátszani magam.

Szoktam gyerekesen, hisztisen viselkedni de ezt csak viccből teszem és kifejezetten utállom ha egy lány elkezd pátyolgatni.. Viszont így az anyáskodó lányok maradnának meg mellettem de azt nem birom, a kemény beszólogatós csajok viszont otthagynak h mit nyafogok.

Alig van 1-1 csaj aki pont jól/ügyesen reagál erre és aranyosan tud kötekedni.


2012. okt. 31. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hisztis fiú..? Na ne...
2012. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Drágám, ne haragudj, de ez hol nehezen kiismerhető és fura?
2012. nov. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát h mindig azt hiszik rólam h hisztis vagyok de ez nem igaz csak szeretem játszani :)
2012. nov. 1. 00:16
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
De miért játszod meg magad?Ha ezt írod ide?"én pedig már az elején se szeretem megjátszani magam"
2012. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem megjátszom, én ilyen vagyok, játékból viselkedem így, de nagyon kevés lány reagálja le jól..
2012. nov. 1. 00:29
 6/15 anonim ***** válasza:
de ez miben nyilvánul meg ez a hisztizés!Pl: kérsz egy csokit nem kapod meg és földhöz vágod magad a bolt közepén?Vagy,hogy érted? Fejtsd ki bővebben!
2012. nov. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

dehogy is ez inkább idegesítő lenne :D

sírok ha olyan a helyzet, pl vége az aznapi programnak a lánnyal, v nem akar vmit engedni akk nyavalygok kicsit :D de ezt viccből teszem csak sokan nem veszik a lapot..

2012. nov. 1. 00:44
 8/15 A kérdező kommentje:
a másik h megjátszom h félek ettől meg attól, közbe totál nem vagyok félős, és ha nem látja át a lány akkor nyugtatgat h dehát nem is olyan félelmetes az.. közbe én vmi vadabb reakciót várnék tőle :D
2012. nov. 1. 00:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az,hogy nm veszik a lapot csak ez nagyon gyerekes és a lányok többsége nem szeret gyerekekkel járni!Ha komoly kapcsolatot szeretnél,akkor felejtsd el,hogy sírsz a lányoknak,mert a többségünk nem gyereket akar nevelni hanem "férfit" szeretne maga mellé!Mivel említetted,hogy pátyolgatnak ez pedig azért van,mert bennük felébred az anyai ösztön,amiből ugyanúgy nem lenne komoly kapcsolat!
2012. nov. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

de nem tehetek róla ha így érzem jól magam, így vagyok boldog sajnos :/

eddig mindig gyerekszerető lányokkal tudtam csak ellenni v akiknek állatkái voltak :)


én annak örülök ha ezeken nevetnek 1 jót, anyáskodást nem igénylek, mindig is irányító tipus voltam de néha szeretek játékból így hülyéskedni :)

2012. nov. 1. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!