Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha rendszerint nem indokolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendszerint nem indokolják meg nekem a lányok a lekoptatást, honnan tudhatnám meg, min változtassak?

Figyelt kérdés
Lehet hogy tapintatosságból teszik, vagy mert nem tudják megindokolni, de így hogyan tanulhatnék a kudarcaimból?

2012. nov. 1. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmin, ha változol magad miatt tedd!:)
2012. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tapintatból teszik. Mellesleg nem sokra mennél vele. Ahány nő, annyi ízlés. Barátnőmnek a macisak tetszenek, nekem a vékonyak.


Sosem csinálunk ebből problémát, egyikünk sem. Én egyébként tapintatosan közölni szoktam, hogy egy 80-90 kg. feletti férfi úgymond nem az én esetem. :)

De miattam aztán ne változzon, egy másik nőnek talán tetszeni fog. :)

2012. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, h a külsődön kell változtatnod, mert csak az számít a lányoknak. Mondjuk ha alacsony vagy, akkor eleve esélytelen vagy.
2012. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Különösen ajánlom figyelmedbe:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Még egy érdekesség, többnyire férfi válaszolóktól.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__35..


Csak, hogy ki tudd védeni a játszmázást.

2012. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az biztos, h a külsődön kell változtatnod, mert csak az számít a lányoknak. Mondjuk ha alacsony vagy, akkor eleve esélytelen vagy."


Nem CSAK. De tény, hogy számít. Elég szétnézni ehhez. Még rajongani is olyan hírességekért rajonganak, akik "babaarccal" rendelkeznek.

Megkérdezett egyszer valaki egy lányt, hogy bizonyos énekest akkor is annyira csípné-e, ha 50 éves lenne és száz kiló.

Mire a csaj annyit válaszolt "fúúj, dehogy!"

Tehát, nem a fiú tehetsége, hanem a külseje volt a döntő.

Ezért lehet, hogy ha egy csinos kirakatbabát odatesznek valahová, akkor rögtön "sztár" lehet. Mert tetszik a lányoknak.


Részben egyetértek tehát, csak a magasságban nem, legfeljebb. Az nem olyan fontos, mint sokan hiszik.

2012. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármin változtathatsz, úgy sem fog működni. Hiába teszel meg bármit azért, hogy csajod legyen, úgy sem fog működni, ha ronda vagy, vagy alacsony (vagy mindkettő).
2012. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!