Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesmároljam, vagy inkább ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesmároljam, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok.már lassan egy éve,hogy megismertem ezt a fiút.kezdetben barátok voltunk,de én beleszerettem,ezt neki is elmondtam,de ő inkább szeretett volna még barát maradni. ettől függetlenül nem távolodtunk el egymástól,sőt még inkább közelebb kerültünk.mindenki azt hitte,hogy járunk.de sajnos nem.az idő múlásával többször is másképp viselkedett,de én már nem mertem közeledni,féltem az újabb csalódástól.most hétvégén újra találkozunk,mint mindig.de most azon gondolkodtam,hogy lesmároljam e.és honnan fogom tudni,hogy nem utasít vissza? egyszerűen csak attól félek,hogy beégek előtte,amit nem igazán szeretnék :\ Mit csináljak?Segítsetek!
2012. nov. 2. 00:51
 1/3 okoska31 ***** válasza:
smárold. de lehet, hogy jobban tennéd, ha inkább jelet küldenél, hogy ő smároljon le...
2012. nov. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább ne.

Ha akarna tőled valamit, már tudnál róla.

De ha égetni akarod magad, akkor csak csináld.

2012. nov. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ironikus, mintha magamat hallanám :D (dettó ugyan az a sztori. Nekem is pont ezt mondta)

Én azt mondom, hogy csináld. Ha te megmered, én is megmerem ;) :D

2012. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!