Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hasznos tippekre lenne szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasznos tippekre lenne szükségem?! Létszives, tudnátok adni hasznos tippeket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Holnap elkellene mennem siófokra (randizás) a szüleim mindig is távol tartottak és féltettek a fiúktól..:/ Nagyon elszeretnék menni, és arra gondoltam, hogy elmegyek úgy, hogy senki ne tudjon róla, hogy ott vagyok és azt mondanám apuéknak, hogy a barátnőimmel leszek egész nap. Mit mondjak mért megyek el otthonról már negyed 7-kor? Vagy mondjam meg nekik hogy hova megyek?? De akkor vagy nem fognak elengedni, vagy kapok egy nagy osztást vagy nem tudom. Nincs bátorságom elmondani, mert nem ismerik a fiút..:/ mit tegyek??
2012. nov. 2. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
te ismered ezt a fiút? találkoztatok már?
2012. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen nagyon is ismerem és igen találkoztunk :) Csak akkor ő jött el hozzám és így könnyű volt...
2012. nov. 2. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Én vállalnám az osztást.

Szerintem a szülőknek tudni kell, hogy hol van a gyerekük.

A mai világ nagyon veszélyes.

Most is eltűnt egy 11 éves kisfiú.

Szerintem elég kicsi lehetsz te is ahhoz, hogy a szüleid joggal féltsenek. Beszéld meg velük, hogy kikkel mész. Menjenek el a barátaid is a szüleidhez, hogy tudják kikkel mész el. Nagy butaságot követnél el, ha elmész a szüleid tudta nélkül.

Nyugodtabbak lennének a szüleid, ha ismernék a fiút.

Szerintem Te még nem vagy elég érett arra, hogy felmérd mennyi veszély leselkedik egy lányra a világban.

Ezt természetesen a veled egykorúak nem ismerik el, mert már felnőttnek érzik magukat.

2012. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Évike147 ***** válasza:
Hát hazugságra nem akarnálak buzdítani, de ha úgy gondolod, hogy nem értenék meg akkor kitalálhatsz valamit, de a legjobb az lenne, ha bevallod, hogy találkozol egy fiúval és időben haza fogsz érni és majd felhívod őket, hogy megnyugodjanak.
2012. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Na ha bátor vagy megmondod de akkor a fiú csalódik hogy nem mész el.

De nem kell mindig igazat mondoni szerintem egy kis füllentés belefér csak ha azt mondod barátnővel és ismerik a szüleid a szület attól még felhívhatják és puff padlóra estél.

Én hazudnék a helyedben de légy óvatos.

Ha kiváncsii vagy még valamira nyugodtan írj üzit!

2012. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát este 7 fele már otthon is leszek, szóval nem megyek haza későn...és egyébként nem kettesbe leszek a fiúval, mert be szeretne mutatni a szüleinek. szóval nem lesz veszélyes...
2012. nov. 2. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves is vagy?

Ha hazudsz, az (fiatal korban pl:14) úgyis kiderül és akkor ... gáz van.

Tehát mond el nekik hova SZERETNÉL menni (nem pedig akarsz...), és hogy ez neked mennyire fontos. Az őszinteség meghozza eredményét.

2012. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy a fiú szülei is ott lesznek, esetleg kérd el a számukat, hogy a szüleid tudjanak beszélni a fiú szüleivel, utána pedig te is mutasd be otthon, és akkor megoldódik a "nem ismerik" probléma.

De mondom, ha tényleg a szülőkkel lesztek, és a szülők egymás között tudnak egyeztetni, akkor nincs gáz szerintem, én anyaként belemennék egy ilyen verzióba. A hazugságért viszont irtó dühös lennék, és a barátnőkkel sem engedném el többet a lányom!

2012. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha elmúltál már 18, nem vagy köteles otthon elmondani, hova mész.
2012. nov. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!