Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn miért vág minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért vág minden lány furcsa fejet a képén?

Figyelt kérdés

A 16-18 éves lányok 90%-a vagy csücsöríti a száját vagy ilyen abszolúte lenéző fejet vág. Mielőtt még bárki mondaná, hogy általánosítok, bevallom, hogy láttam normális képpel rendelkezőeket is, de nem sok van belőlük és így nagyon kedve sincs az embernek írni nekik. Azért írtam a 16-18 éves korosztályt, mer néztem a 14 éves illetve a 20-as korosztályt is azok rendbe vtak. Mire jó ez, hogy mindenkit lenézünk és játsszuk a k*vát? Eléggé elkeserítő, hogy itt tartunk és én pont ebbe a korosztályba vagyok, ha kezdeményezek egy 14 évesnél akkor egyből lenéznek meg szánalmas vagyok, csak egyszerűen nincsen más. :(


18/F



2012. nov. 2. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Mert a flegma pofa, meg a 3,14csaszáj a divat...
2012. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyomorék kis r.bancok, azért. Ha találsz pár normálisat, próbálkozz azoknál, talán van agyuk is. Ez van!
2012. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert nem fogják fel, hogy őket nézik le.
2012. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!