Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék úgy ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék úgy ismerkedni egy lánnyal hogy ne tudja meg az anyagi hátterünket?

Figyelt kérdés

azért mert nem szeretném hogy a pénz miatt jöjjön össze velem.

17/f



2012. nov. 2. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a pénzre hajtunk. Én legalábbis nem. :-)


Egyébként bárhol! Nincs rád írva, mennyit keresnek a szüleid.

2012. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ne a suliból ismerkedj

és ne hívd el puccos helyekre, ne autóval menj érte, stb.

amúgy ez a válasz hasznos, de mégsem

hm, úgyis érzed majd egy idő után, h szeret-e, és nincs értelme becsapni, félrevezetni senkit, mert nem indul jól gy egy kapcsolat

2012. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
lehetelogeg ne valami buliban...azoktol ne varj sokat... egyebkent meg jonni fog magatol:)
2012. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 The Orsi válasza:
Nem az anyagiak a fontosak ha meg igen lapátra kell tenni.
2012. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg mert, mikor vagy anyukám vagy apukám csillagos orrú autójával mentem a városba vagy haverokhoz stb. mindig lett volna valami de visszautasítottam. Mikor meg a saját kocsimmal mentem sose semmi.
2012. nov. 2. 22:16
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha az agyadban helyreteszed a dolgot, és megérted, hogy a pénz nem fontos, legalábbis semmiképpen sem elsődleges egy kapcsolatban (nyilván később, házasság stb. esetén azért már az IS számít, hogy meg tudnak-e élni), akkor rájössz, hogy ezzel a normális lányok nem törődnek. Aki tényleg szeret, azt nem fogja érdekelni, hogy a szüleid mennyit keresnek.
2012. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
de hogy ne kocsival menjek érte? busszal menjünk bárhova is?
2012. nov. 2. 22:17
 8/19 anonim válasza:
Én nem arra utazom. De bárhol ismerkedhetsz! :( de a sulit nem javaslom mivel ismernek ott!
2012. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ja hát igen.. nem járok buliba nem iszom nem cigizem. hogy lehetne mégis máshogy ismerkedni?
2012. nov. 2. 22:18
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, például menjetek busszal!

17 évesek vagytok, csak nem olyan természetes már, hogy autó nélkül meg se lehet mozdulni!

Megáll az ész, komolyan...

2012. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!