Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék úgy ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék úgy ismerkedni egy lánnyal hogy ne tudja meg az anyagi hátterünket?

Figyelt kérdés

azért mert nem szeretném hogy a pénz miatt jöjjön össze velem.

17/f



2012. nov. 2. 22:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha már képtelen vagy buszra ülni akkor találkozzatok a városba, és ne mond meg hogy kocsival vagy. A randi álljon sétából és max egy cola-ból, de ne 20ezressel fizess.... :D


De itt a probléma veled van, mert imádod a pénzed mutogatni szerintem. Átlag ember nem háborodik fel azon hogy busszal menjen randira....

2012. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
utálom mutogatni a pénzem... nem is szoktam..
2012. nov. 2. 22:32
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezért van a bankkártya. :D
2012. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jó elhiszem hogy a busz a megszokott... de én ilyen téren "elkényelmesedtem". De ha a szüleim megtehetik akkor mért ne lehetne saját autóm? mi a baj ezzel? hogy szeretnek?
2012. nov. 2. 22:34
 15/19 A kérdező kommentje:
pontosan :) az van :D
2012. nov. 2. 22:34
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs vele ha kiderül az anyagi helyzeted mert ìgy hamaeabb kiderül érdemes e egymással bàrmit kezdenetek

A;lehet hogy a csaj csak a pénzedért van veled(csak azt hiszed nem tudja hogy gazdag vagy,mert pròbàlod nem előtérbe tolni)

B;Lehet hogy csòrò a csaj és fusztràlnà az anyagi különbség

C;Lehet hogy ő is hasonlò helyzetben van mint te

Vannak lányok akik jòmòdban élnek.;és pont lesz*rjàk neked mennyi van mert nem akarnak rajtad élősködni mert ő is megengedhet magànak ezt-azt.Èn személy szerint fontosnak tartom a pénzt..a leendő baràtom tudja magàt eltartani meg fontos egy életszìnvonal azért mert suli utàn én is olyan munkàra vágyom ami jòl fizet..jò mòdban akarok élni,és nem félek karriert épìteni magamnak.Ès èn nem akarok élősködni mint sok màs csaj.Ha valaki dràgább ajándékot akarna nekem adni először visszautasîtanàm..ha nagyon erősködne elfogadnàm..azt akarnàm hogy lássa,nem vagyok pénzèhes ribanc...

Ami a sajàt kocsit illeti elfogadott dolog,nyilvàn imponàlna ha a pasim a kocsijàval elvinne ide-oda de pont nem izgat amùgy ha nincs kocsija meg kitömött pénztàrcàja...nem fontos.A külső sokkal inkàbb..azon làtszik hogy nem két fillért költesz magadra...de azért pròbàld meg nem bekèpzelt kèrkedő majommâ vàlni,az àtlag életsint alattunk van..egyèbkènt ènse vagyok full gazdag..sőt...csak szeretnék az lenni.

2012. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16-os vagyok

szòval a lènyeg hogy hasonlòval kezdj mint ami te vagy és nagy meglepetések nem fognak érni semelyik irànyba.

2012. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hmm... megint ez a pénz kérdés. Nem hiszitek el, de egyáltalán nem előny, ha sok pénzetek van. Sőt, engem (És szerintem ezzel nem vagyok egyedül) például kicsit zavarna, ha pont egy gazdag srác tetszene, mert már annyira belebeszélték a társadalomba, hogy a lányok pénzéhesek, hogy mindig attól rettegnék, mikor fogja azt mondani, hogy csak a pénze miatt tetszik nekem. Pedig még azt sem szeretem, ha költenek rám, és mégis. Szóval tényleg kérek mindenkit, ne feltételezzétek a legtöbb lányról, hogy csak a pénzre utazik, mert ez nem igaz. Az számít, hogy intelligens legyen, kedvesen bánjon az emberekkel, tisztelettel beszéljen a szüleivel, és úgy is viselkedjen velük is, és másokkal is, valamint el lehessen beszélgetni vele. Ezek az alapvető dolgok, nem pedig az, hogy pénze legyen.


Na, a kérdésre válaszolva...Mivel vannak egy páran, akik megfigyelik az emberek öltözködését, talán megpróbálhatnál olyan ruhákba járni, amikről nem virít, hogy drágák, a lényeg csak az, hogy tiszták legyenek.

És igen, a tömegközlekedés is jó ötletnek bizonyulhat. hidd el, nem olyan rossz az, csak akkor, mikor "heringparti" van a buszon/villamoson. Esetleg járj biciklivel (Jó, mondjuk lehet, hogy ez nem a legjobb ötlet. ^^").

Akkor...Először ismerjétek meg egymást jól, és csak azután vidd el a házatokba, ne rögtön az első héten.

Csináljatok olyan közös programokat, amihez nem kell (sok) pénz. Például séta a városban, közben fagyizás, vagy beültök valahova meginni egy teát/forrócsokit. Mondanám, hogy menjetek erdei túrára, de hát ilyen időben...(Na meg nem mindenki szereti az erdőt. ^^")Vagy télen elmehettek szánkózni. Esetleg ilyen egyszeri dolgok, mint falmászás, vagy kalandtúra park (Ezek csak egyszeri programok szinte, ki lehet bírna anyagilag, akkor is, ha nem gazdag a lány.). Jó, mondjuk ezeket sem szereti mindenki, csak gondoltam, felvetem.

Vagy, mint már említették, ismerkedj szintén gazdag lányokkal, és akkor nem fogsz azon filózni, hogy csak a pénzed kell, mert tudod, hogy neki is van.


Amúgy miért ne lehetne suliban ismerkedni? Mindenki ismer téged, és a családi körülményeidet, vagy mi? Mármint csak azért, mert suliban még mindig könnyebb ismerkedni, mint például idegen lányokat leszólítani bárhol.

2012. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja, vagy egyszer elmehettek jégkorizni, az sem túl drága. :)
2012. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!