Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet még manapság ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet még manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

bulizás egy rakás részeg barom közt nem az én stilusom.a társkereső oldalkat sem lehet komolyan venni sajna.főként mert 99% válaszolni se hajlandó.legutobb a chaten voltam fent.130an ültek a társkereső szobában amiből az nap kb 3an gondoltuk komolyan,a baj az hogy mind3an fiuk.a többi meg csak dumálni volt ott és mindneféle hülyeség szóba került.két értelmes mondatot nem tudtak összerakni.mármint az a 10 ember aki beszélt mert a töbi kb 115 vagy aludt vagy ott halt meg a monitor elött.

mi maradt még?

F19


2012. nov. 2. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
könyvtár, kajáldák, mozi, focipálya, teniszpálya, uszoda, buszmegálló, vidámpark, színház... van az a mondás hogy "az egész világ egy sörnyitó" ez itt is megállja a helyét, bárhol tudsz ismerkedni. vagy te konkrétan az internet adotta lehetőségekre fókuszálsz csak?
2012. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Templom, temető.
2012. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Könyvtár, kávézó stb.
2012. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

kúltúrális rendezvényeken, okos, és szép lányok szoktak lenni.

17/F

2012. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem gáz csakugy odamenni vkihez akit nem ismerek?azért ennek általában lepattintás a vége sztem.másrészt meg inkább otthonülös tipus vagyok.

az az érzésem senkinek se kellek mert se joképü se gazdag nem vagyok.rossz irányba tart ez a világ.

2012. nov. 2. 22:40
 6/13 anonim ***** válasza:
interneten is lehet.. pl. itt gyakin én innen ismertem meg a barátom és 3 év után is jó a kapcsolat pedig csak 17 évesek vagyunk..
2012. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

és ráadásul mozi szinház stb oda mind jegyet kell venni.nem vagyok jol eleresztve anyagilag.

a templom temetős válaszolo-.-ha te ott szoktál akkor grat hozzá.

2012. nov. 2. 22:43
 8/13 A kérdező kommentje:

itt?:) hát lányok akkor várom a leveleket:D

győri vagyok;)

2012. nov. 2. 22:44
 9/13 A kérdező kommentje:
bár ehhez azért gondolom nagy szerencse is kell.ami engem mindig elkerül
2012. nov. 2. 22:47
 10/13 Geta96 ***** válasza:
Én már itt 2 lányt is megismertem, de egyikből se lett igazán kapcsolat... azt mondom inkább keress ún. apróhirdetéseket ezen az oldalon pl.:én már senkinek se kellek? című kérdésekre.. vagy olyanokkat keress mint a tiéd csak lányban. sok sikert.
2012. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!