Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várjam amig Ő keres vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam amig Ő keres vagy keressem én?

Figyelt kérdés

Tehát az exbarátomról van szó...mióta szakítottunk jóba vagyunk találkozgatunk mindig összebújva, ölelkezve beszélgetünk a talin de ennél több nem volt. Egészen tegnapig amikor elcsattant egy csók aztán kettő és egyre több és több. Elköszönéskor is csókkal váltunk el de nem beszéltünk rólunk, hogy ezek után mi lesz csak úgy jött az egész. De bennem újra indított mindent teljesen felbolygatott és attól félek, hogy nem fog keresni én meg nem merem mert nem akarom, hogy zaklatásnak vegye. Tehát nem is értem mi volt ezzel az "összezavarással" a célja:(

17/L


2012. nov. 4. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem keresd te őt :)

írj neki facee,sms vagy hívd fel :)

2012. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én nem keresném az exet.

Zárjátok már le a múltat és keress magadnak új pasit.

Úgy se lesz hosszú életű ez sem.

2012. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!