Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők szerint a rendes pasikat szeretik, viszont a valóságban a bunkókra buknak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 22:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
Mert, azt hiszik sokan, hogy a bunkókat megtudják változtatni.
2012. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Hát igen, az élet nagy kérdései. Szerintem ez is egy közülük, erre én is kíváncsi vagyok!
2012. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Azért mert sok a HP
2012. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
mit szólnál ha azt mondanám, hogy a nők a rendes, nem bunkó, de FÉRFIAS pasikat szeretik?
2012. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Fura Yokomura ***** válasza:

Az ő bajuk... Nem?!

A rendes srác csak a vigasztaláshoz kell...

2012. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember nem látja reálisan magát.

Ebben a kérdésben pl. sok nő önmagának hazudik.

Minimális pszichológiai háttérrel átlátni az ilyen jelenségeken.

Férfiaknál is van ilyen: pl. a neten sok autós lehurrogja a terepjárókat, de ha lenne pénzük, azt vennének.

2012. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a legtöbben a bunkókra buknának. Ez is csak egy általánosítás a sok közül. Sok sekélyes lányka van persze, akiknek a tahók jönnek, de jópár ellenpélda is akad. Szóval bakfitty. Legalábbis szerintem.
2012. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Nem vágyom bunkókra. Van barátom, aki az első nekem az életemben, mivel a bunkókat, akik közeledtek, szépen elhajtottam. Nem minden nő a bunkókra bukik..

18/L


Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem azért vágynak egyes nők a bunkókra, mert nekik is csak alkalmi kapcsolat kell, és kész. Gondoljátok, hogy ezzel a jellemmel létrejöhet tartós kapcsolat? (:

2012. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%
mert egy bunkó mer kezdeményezniiiii,rámenős, egy rendes pasi meg áll és vár........a csodára és elszalasztja a lehetőséget...
2012. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
58%
a pasik miért a pláza cicákat szeretik????
2012. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!