Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy megbántatok egy visszautasítást?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,én fiú vagyok,és igen volt,mai napig bánom,és bánni is fogom! :(
2012. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen. így 1 év után is bánom....
2012. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Akit visszautasitok azt nem véletlenül. Így nincs mit bánnom.
2012. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesitö lehet amikor egy max átlagos kulseju lány is olyan beképzelt hogy csak na és visszautasit.(ebben még nem volt részem,hogy ilyen lett volna a lány)de volt viszont olyan akit csendes és visszahuzodonak hiszel kiderul hogy egy bunkó defenzív paraszt.
2012. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha visszautasít akkor az nem azért van mert beképzelt! csak nem vagy neki szimpatikus!

Én bántam már meg de mindig arra gondolok h ha igazán működne a dolog köztünk akkor előbb-utóbb úgyis lesz vmi.!

2012. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik exem, akibe teljesen szerelmes voltam, megcsalt. Szakítottunk. Fél év múlva próbálta visszakönyörögni magát, de nemet mondtam, és úgy tettem, mint akit nem érdekel az egész. Nem bántam meg, ma sem tennék másképp(a büszkeség ugye nagy úr..), de nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá, mi lett volna ha újra összejövök vele. Hiányzik.
2012. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem. sajnos a lányok nem bánják meg általában, csak akkor ha időközben megismerik a srácot és kiderül róla több infó
2014. jan. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!