Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Nem tudom. " Mi van ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem tudom. " Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom. Gyerek korunk óta ismerjük egymást, és tetszen neki(mondta már párszor hogy szerelmes belém), meg ő is nekem.Na és tegnap este rákérdezett hogy akkor most mi is legyen? (kettőnkel kapcsolatban.) Én erre azt mondtam hogy nem tudom. Mert tényleg nem tudom mit kellene csinálnom, mert nagyon félek attól ha összejövünk és (ha) szakítanánk akkor a kapcsolatunk tuti nem lenne olyan mint régen.. most.


Szerintetek mi ilyenkor a legjobb ?



2012. nov. 10. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább szenvedtek egymás mellett barátként úgy, hogy nem nyúltkor egymáshoz, vagy ráhagyod a sorsra? én a helyedben összejönnék vele, pláne hogy mindketten többet akartok a másiktól.
2012. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány évesek vagytok, de gondolom, még előttetek van minimum a főiskola :)

A barátsággal is, a kapcsolattal is annyi minden történhet ezalatt, hogy úgysem tudod most biztosra eldönteni, melyik a jó választás. Hallgassatok az érzéseitekre!

2012. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az életben sok áldozatot kell hozni.....
2012. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztom az elöttem szolókat,igy van miért nem jössz össze vele,ha szakítotok esetleg,ugyanúgy lehettek barátok,miért ne lehetnétek.
2012. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem, olyan sok minden kavarog most bennem...

Legfőbb oka szerintem az hogy barátként sincs elég időm rá, és így hogy legyen kapcsolat? Időm azért nincs mert én egyetemre járok. Sokat is tanulok és kolis is vagyok nem tudom azt megtenni hogy minden nap hazajárjak. így álltalában 1-2 hetente szoktam hazajárni.

én 20 éves vagyok, ő 18 most fogja befejezni a középsulit.

2012. nov. 10. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek után csak annyi,hogy Neked kell tudni! A döntés rajtad áll,gondold át mennyire fontos Neked!
2012. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!