Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolják itt azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják itt azt a lányok, hogy a szerencsétlenkedő/önbizalomhiányos srácok mind előnytelen külsejű és idióta viselkedésű emberek?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy a fórum női látogatói általában abból indulnak ki a "férfiúi panaszoknál", hogy a hozzászólókkal erős probléma van. Vagyis rendkívül előnytelen külsejűek, ápolatlanok, kommunikációra képtelenek és saját maguknál messze előnyösebb külsejű lányoknál próbálkoznak.

Ez nagyon sok esetben nem így van, mégis ragaszkodnak ehhez az állásponthoz. Miért?


2012. nov. 10. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

talán mert keveset ismernek a világból

és az miért van, h a panaszkodó fiúk nem tudják a pozitív (tehát nem bántó, nem sértő, hanem építő jellegű) hozzászólásokat a helyén kezelni?

valami probléma csak van bennük is (nem feltétlenül a külsőben, sőt!)

2012. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért?? nem?? :)
2012. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2, nem! Hidd el!

Ursula, írhatsz bővebben is!

2012. nov. 10. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:

mire gondolsz?

amiről írsz, az egy sztereotípia

de!

akik próbálkoznak is rendszeresen, és sok visszautasításban van részük, huzamosabb ideig (évek!), azoknál probléma van valamiben

hogy miben az egyéni mindig, de valamiért nem keltenek jó benyomást egy lányban, és ha ők maguk ilyen lánnyal találkoznának is állítom, futva menekülnének

persze ezeket a problémákat meg lehet oldani, nincs elrendelve, h így kell leéljék az életüket, de változni nekik kell akarni, helyettük nem tud senki

2012. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok a hülye.

Amikor ilyen kérdéseket olvastam, hogy "jajj nyomi vagyok" stb., többnyire odaírták, hogy rondák, alacsonyak, girnyók/kövérek, nem tudnak öltözködni, nem tudják mit mondjanak, és stb.


Biztos velem van a gond, de ebből én feltételeztem, hogy akkor a külsejük is előnytelen és idióta viselkedésük van.

2012. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az van, hogy egy idő után ha egy pasit csak visszautasítás ér a köbön, akkor az kiül az arcára, és akármit is tesz, akárhogyan is viselkedik, akármennyire is ápolt, akkor is látják rajtuk a lányok a görcsösséget és ilyenkor már rögtön elutasítják tudat alatt is. Hogy ha eddig nem volt sikere a lányoknál, akkor ez a pasi valamiben nagyon nem jó (általában külső), és nehogy már nálam próbálkozzon, hogy ha nincs ló, akkor jó a szamár is.
2012. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

és nehogy már nálam próbálkozzon, hogy ha nincs ló, akkor jó a szamár is.


De akkor ezek alapján semmi értelme az "igényleadásnak", amit sokan írnak megoldási javaslatként.

2012. nov. 10. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért, kérdező, te tulajdonképpen jól nézel ki, és "megfelelően" viselkedsz, csak nincs önbizalmad?
2012. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kinézet elvileg okés, hülye, makogó nem vagyok, csak a hit hiányzik.
2012. nov. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!