Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok, miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, miért van az, hogy sokkal jobban vonzódtok az idősebb, huszonéves pasikhoz?

Figyelt kérdés

Mi miatt csak érdekel?

Külső? Pénz? Érettség? Biztonság?


Legyetek oly kedvesek és írjátok meg a korotokat is


Amúgy a 15-17 éves korosztályra gondolok


2012. nov. 13. 19:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
Ránéztél már a mai tinifiúkra?Na azért!
2012. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
53%
Szóval a pénz. Értem.
2012. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok mondjuk én nem vonzódom a huszonéves pasikhoz. Lehet egyesek azért szeretik mert ők letepernek simán meg gyakorlottabbak. Pénz miatt, vagy csak mert tényleg jóképű.
2012. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Vonzódhatnának a harmincévesekhez is!

;)

2012. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
A média tehet erről! Gerontofilokat nevelik a lányokat, a fiúkat pedofiloknak. Én is gyűlölöm, hogy így van.
2012. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
69%
A mai tinifiúk hibája, hogy nem elég erős a borostaszőrzetük? Tököm tele van azzal, hogy a 14 éveseknél lenne folyton esélyem, mert a korosztály vagy csak a rajra, vagy huszonéves melósra bukik, aki kocsival fuvarozza.
2012. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Mert van egypár lány aki tényleg érettebb a fiúknál.

A többi meg érettebbnek gondolja magát.

Ez az oka.

16/F

2012. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
34%

Én most 20 éves vagyok, de 15 voltam, amikor összejöttem a barátommal, aki akkor 24 volt. Azért tetszett, mert sokkal érettebb volt, mint a korombeliek, nem a bulizáson járt az esze, kiélte már magát, tehát nem kellett neki minden nő, és nem utolsó sorban tapasztalt volt. A mai napig is boldogan élünk már több, mint 5 és fél éve, azóta is a tenyerén hordoz és most tervezzük az eljegyzést :)

Az a baj a 16-17 éves fiúkkal, hogy komolytalanok, éretlenek, és még ránézésre is 1-2 kivételt leszámítva kisfiúnak néznek ki.

2012. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
62%

És hol vannak az érett lányok? Akiknek nem az a fontos hány barátod van facebukcsin,hányszor b*sztál be a héten,és a legjobb témájuk az ismerőseik kibeszélése? Akik a normális,izmos fiúkat is értékelik,nem csak a nagyképű páwákat? Erre lennék én kíváncsi.

16/F

2012. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert a döntő többségük érettebbnek hiszi magát a koránál, de ha megkérdezed, hogy ez mégis miben merül ki, akkor bizony vakarják a fejüket.

Egy idősebb férfi már rendelkezik bizonyos javakkal (biztos állás, kocsi, lakás) amiért a csajok nem igazán szeretnek szenvedni, mivel mégis csak egyszerűbb belemászni a készbe, mint tenni érte valamit. Persze szépen megindokolják, hogy ők vonzódnak az érettebb férfiakhoz stb.

A velük egykorú srácok pedig kénytelenek ráhajtani az éretlen kislányokra.

2012. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!