Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, ha fiú létemre az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha fiú létemre az első randin sírok?

Figyelt kérdés
Első randin ha a érezném, hogy a lány akar engem a boldogságtól elkezdenék könnyezni azt lányok hogy fogadnátok? nagyon ciki lenne
2012. nov. 13. 22:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

5. Nem igazán ilyen esetekre gondoltam...

Van mikor lehet, s kell is. De annak tényleg oka kell, hogy legyen. (lásd a saját hozzászólásod...)

Minden más esetben gyengeség.

2012. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Érdekes...a lányok azt várják el, hogy egy férfi legyen erős, ne sírjon. Csak úgy kíváncsiságból: hány 20 év alatti lány tud főzni legalább? A mosást meg a takarítást már meg se merem kérdezni...

Persze ettől függetlenül ne bőgd el magad első randin.

2012. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ááá! teljesen elijesztenéd vele. Már az első randin amikor nem is ismered a csajt ilyen hatással lenne rád? Ez kicsit olyan 'végre van barátnőm!' benyomást kelt. és nagyon ellenszenves. Szeretem ha a pasi ki tudja mutatni az érzelmeit és sír is, de olyan dolgokon amik tényleg nagy dolgok, nem ilyeneken
2012. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

utolsó előtti: én vagyok az utolsó, és tudtam főzni 17 éves koromtól. Ma meg már háztartást vezetek és nem csak úgy ímmel-ámmal, egyetem mellett.

21/L

2012. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én ledöbbennék. De nem jó értelemben... És nem hiszem, higy lenne második randi.
2012. nov. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

nem ciki.

de azért első randin igen kellemetlen vagy nem is tudom. különös. persze vannak olyan lelkizős lányok, akiknek ez bejön, de nem hiszem, hogy a többség szívesen fogadja.

nem, nem azt mondom, hogy egy fiúnak, férfinak ciki sírni, nem szabad - mert egyébként miért ne? pont hogy nem jó dolog a folyamatos merevség, az elfojtás.

csak hát azért... első randin, nagyon fura.

persze meghatódni ér, naná, de én is eléggé ledöbbenék, ha sírni kezdenél, úgy igazán.

egy vizes tekintet még belefér, olyat én is alkottam már, na de úgy istenigazából sírni..? hm.

nem bántanálak, nem szólnék be, az biztos - de nem tudnám mire vélni így hirtelen.

2012. nov. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hüüüüü. Hát nem dobnálak emiatt az biztos. Nem ítélek gyorsan. De lehet megölelnélek akkor.

A veszély ha állandóan ilyen síros vagy. Mert nyavigát kevés lány tűr.

2012. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha már egy ideje együtt vagyunk a barátommal, és pl. hosszú idő után találkozunk, vagy hasonló, akkor oké, bár akkor se bőgjön mint egy kislány, de első randin engem megriasztana... Nem is ismerjük egymást... O.o
2012. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez a nyavigát szó nagyon tetszik nekem.
2012. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#17 vagyok.

Köszi. Van néhány szó a szókincsembe, amit sokan nem ismernek. :)

2012. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!