Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha a csaj így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a csaj így reagál a randira?

Figyelt kérdés
Múltkor letisztáztam vele érthetően hogy mi a célom és elhívtam pizzázni majd inni. Kihangsúlyoztam hogy kettesben. Ennek ellenére ő mégis akar hívni másokat. Mikor facebookon ráírtam hogy hogyan lesz a randink ezt válaszolta. randi?? Dehát ez nem az:))...minden ahogy megbeszéltük. Azért is kéne a segítségetek mert én nem vagyok nagy facebook függő és nem értem a facebook szokásokat.
2012. nov. 15. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi köze van a facebooknak egy találkozóhoz?
2012. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A facebooknak nincs köze a randihoz de én még az ilyeneket :)) sem nagyon vágom.
2012. nov. 15. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így rákérdez még azok után is, h tisztáztad vele a célod, akkor ő nem akar tőled semmit, és csak barátként tekint rád. Valószínűleg nem akarta nyíltan kimondani, hátha veszed a lapot.
2012. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nyomi vagy és nem kellesz neki.
2012. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudod mondani, hogy ha nem randi, akkor sajnálod, külön nem fogtok találkozni. Mert te randizni akartál vele, barátként akár közös ismerősökön keresztül is összefuthattok, akkor nem beszéltél volna le vele kettesben egy találkozót. Ennyi.
2012. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!