Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti megnezitek a baratnoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti megnezitek a baratnotokkel az alkonyat 5reszt?

Figyelt kérdés
A
2012. nov. 16. 22:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én meg akarom nézni (lány vagyok), de nincs az az isten, hogy pasit vigyek el magammal rá... Semmilyen romantikus filmre, soha...


Utálom, hogy nem bírom végignézni a filmet, mert folyton azt hallgatom, hogy sóhajtozik, szenved, kínlódik, meg panaszkodik, hogy ez sz.r. Azt is gyűlölöm, amikor ezek a h.ülye tinilányok berángatják a pasijukat a filmre, ami egyértelműen nem nekik készült, és mellettem ülnek és nekem kell sz.opnom az ő f@szija miatt, mert képtelen kussban végigülni azt a két órát.


Az Alkonyat lányoknak v. legfeljebb meleg pasiknak készült, nem kell rá elvinni pasikat... Fölösleges. Én se nézem végig vele a trancsírozós szörnyes akciófilmeket.

2012. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Lifeishard ***** válasza:
Én megnéztem az első részt, hogy ne csak úgy passzióból fujjoljak valamit, vagy azért, mert divat, de nem jött be (annyira :)). Nincs az a pénz, hogy elmenjek. Szerencsére a párom nem is ragaszkodik hozzá, hogy megnézzem Vele (őt se izgatja).
2012. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm, de ha lenne se nézném meg.
2012. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
moziban azért voltak fiúk, volt egy-két rész ami nekik is "tetszett"
2012. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tegnap néztem meg.

Egyedül.

Mellettem egy olyan kb 18-20 éves pár ült.

Kétszer hallottam a fiú hangját.

Először a Bella-Edward szeretkezős jelenetnél,amikor arról beszéltek,hogy nem fáradnak el szex közben,és Bella gyakran fogja kérni.Itt megszólalt a fiú,és azt mondta a barátnőjének,hogy tanulhatnál tőle.-Na ezen jót mosolyogtam.

Másodszor akkor szólalt meg,amikor a végén kiderült,hogy a csata jelenet csak látomás.

Akkor ennyit mondott:Hehe,ezt besz.ptátok.:)

2012. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 vannév válasza:
Háh xD ha a barátom előállna azzal az ötlettel hogy nézzük meg az Alkonyat 5-öt :DDDD repülne
2012. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!