Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szépség tényleg relatív?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség tényleg relatív?

Figyelt kérdés

Én magamat nagyon csúnya fiúnak látom és tartom, ez mindig is így volt, erre rátett a sok középsulis sértegetséa a nagy orrom miatt. Ennek ellenére mégis volt, hogy egyszer odajött egy lány hozzám és úgy tudtam meg, hogy tetszem a barátnőjének. Aztán volt olyan is, hogy az osztálytársam kérdezte van-e barátnőm és a másik csaj egyszer szólt neki, hogy most mondjom meg valamit és közben felém mutatott, bár nem tudom mit akarhatott, de leet bejöttem volna az egyik osztálytársamnak is?

aztán volt egy másik osztályba járó lány, aki egyszer mikor elmente a suli folyosóján hátra nézett rám és az utcán is megcsinálta, de akkor rám is mosolygott miközben hátranézett rám. Na meg annak is volt egy barátnője, aki folyton jelzett, hogy itt van meg jön, talán rám céloztak volna? o.O Mindegy ezeket sosem tudtam meg, de az az egy tény és biztos, hogy egy lánynak a barátnőjének tutira bejöttem, igaz ő nekem nem volt esetem, de nem szabad válogatnom, ilyen külsővel, örülhetek, ha valaha is lesz lány, aki járna velem. Kaptam már olyat, hogy ronda, aranyos, helyes, babapofa vagyok és ez is eléggé belezavart, mert, ha volt olyan lány, aki helyesnek tartott, míg más rondának akkor most én voltaképpen mi is vagyok?

Mondjuk az a nagy probléma, hogy sajnos én is válogatós vagyok külsőre, nem tagadom, az alacsony, vékony vagy átlagos alkatú, szép arcú, kislányos lányok jönnek be.

Talán az is probléma, hogy inkább csendes, zárkózott fiú vagyok, főleg lányokkal szemben, ez is azért van, mert mindig is rondának érzem magamat és ezért van bennem egy távolságtartás minden lány felé, nehogy azt higgyék azért dumálgatok vagy szóluk hozzájuk, én a rút kiskacsa, mert járni akarnék velük. Nyílván ez meg azért van, mert volt, aki lerondázott és kigúnyolt, így félek a lányoktól valamilyen szinten, függetlenül attól, hogy is néznek ki külsőre.

Talán ezért nem is volt sosem barátnőm a rútságom mellett.

Nagy erőfeszítéek árán most eljutottam oda, hogy van egy számomra nem vonzó, de igazából ahogy látom az ő elmondása alapján mások számára sem vonzó lány, akivel randizgatok és már csók is megvolt mégsem tudok hozzá vonzódni és más lányokra vágynék, szégyen vagy sem, szóval úgy látszik nekem fontos, hogy vonzó barátnőm legyen, így még kevésbé tudom elhinni, hogy van olyan szép lány, aki egy olyan fiúval járna, mint én. Szóval marad az ördögi kör, a kényszer, hogy járjak olyan lánnyal, akihez nem tudok vonzódni, de ő talán elfogad így is, bár szerintem ő is jobb pasira váltana, ha a tehetné, bár igazán még nem ismerem.

Most tényleg azon filózom, hogy a szépség vajon relatív-e vagy én minden lány szemében ronda vagyok és esélytelen, hogy valaha is számomra külsőre vonzó barátnőm legyen?

Ó, a jellemről nem is beszélve, abban megint válogatós vagyok. :D


2012. nov. 16. 22:15
 1/9 gelazso ***** válasza:
nem a tesco a legszebb.
2012. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gelazso ***** válasza:
illetve az a reklám ami ennek a mondvacsinált kérdés felsö sarkában megjelenik :-)
2012. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem olvastam el, de figyelj volt egy gyönyörűszép lány, aki odajött hozzám ismerkedni, volt másik szép lány akihez én mentem oda és rondának tartott...ennyi.
2012. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
scott westerfeld - csúfok (szépek, különlegesek) olvasd el! ;DD scifi, de attól még sok köze van a csúnyák és szépek közti társadalmi különbségekről:D
2012. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én nem vagyok jóképű,de nincs 10 perce,hogy egy csajjal beszéltem,akinek akadna több pasi,mégis engem akar,mással nem akar semmit.Elötte volt már élettársam is...De nőben is van élő példa,az egyik unokatesómnak a felesége nekem olyan csúnya,hogy csak na,míg a férje áradozik,hogy milyen szép.
2012. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valószinűleg csak olyan barátnőd lesz max aki nem lesz csúnya de nem is éppen külsőleg fog nagyon vonzani.
2012. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem már bejött olyan srác akit tényleg tényleg tényleg nem tartott senki se helyesnek , se szépnek.. nekem meg mégis bejött.. őt meg én nem érdekeltem (és nem vagyok csúnya:p), biztos azt hitte h én csak hülyülök..:\ túl sokan piszkálták:\
2012. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én inkább az átlag feletti illetve szép csajoknak jövök be. a gyönyörűek persze kilőve. ÉS a felmérések szerint az a vicc hogy elég sok csunyácska csajnak nem jövökbe akár vékony akár medvedisznónő szóval nagyon érdekes a dolog. de azt látom az ilyenek nem adják lejjebb maradnak egyedül nekik ilyen sztárok kellenek teljesen belehabarodnak vin dizel, jason statam-be stb.
2012. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten relatív, de hogy ha tudod, hogy bejöttél valamilyen lánynak, akkor már nem vagy ronda. Én tényleg ronda vagyok, és eddig egy pozitív visszajelzést sem kaptam. Pedig nem félek kezdeményezni, és rengetegszer kezdeményeztem már. Sok pasi csak azért látja magát rondának, mert önbizalom-hiánya van. Ezen lehet segíteni. Egy tényleg ronda pasi viszont reménytelen.
2012. nov. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!