Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől lehet az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy egy pasi eddig udvariasabb volt velem, mint a többi, most pedig bunkóbb, mint bárki is valaha, sőt arra ragadtatja magát, hogy megalázzon, elküdjön a fenébe, stb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

EGÉSZEN BIZTOS HOGY NEM OK NÉLKÜL!


1. Beszóltál neki valamit?

2. Említetted neki hogy van/lett barátod?

2009. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont, hogy azt tudta meg, hogy nincs. Egy kis félreértésünk volt, amit megpróbáltam vele tisztázni szépen, ekkor lettem először elküldve a fenébe, utána viszont már szinte üldöz.
2009. aug. 15. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos haragszik rád valamiért...

Lehet h ő többet akart tőled, de elutasítottad?

Mondtál valamit a háta mögött ami a fülébe juthatott?

Mondtál neki valamit amiért megsértődhetett?

Gondold végig, hogy tettél-e valami hasonlót.

Ha nem csináltál semmit, akkor egyszerűen mert pasi :P

2009. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A félreértés miatt haragudhat maximum, de olyan szinten túlreagálta, hogy ez már túlzás. Semmi egyebet nem mondtam neki. Kultúrember kultúrált módon elintézi és minden megy tovább, csak ő nem tudja, miért?
2009. aug. 15. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a kis félreértést részletesen kifejtenéd, akkor valószínűleg meglenne a válasz a kérdésedre.

Csak látatlanba egy megjegyzés.

A férfiak egojának van egy olyan része, amelybe ha beletaposol, akkor ne számíts semmi jóra. Főleg ha mások előtt teszed. Lehet hogy cicáztál vele, ő meg most azt mondja hogy szórakozz a k.....-dal.

2009. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem cicáztam vele, mondhatnám azt is, hogy ő cicázott velem.
2009. aug. 15. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg volt az a félreértés amiről még mindig nem tudunk semmit :)
2009. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!