Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég fura helyzet, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fura helyzet, nem tudom mit tegyek. Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval, megpróbálom röviden összeírni a helyzetet. Van egy fiú akivel kb 1-2 hónapja ismerkedtem meg neten, aztán találkoztunk blablabla.. Kb az első héten közölte velem, hogy nem akar komolyabb kapcsolatot, mert eddig sok barátnője volt és unja, én kicsit elkenődtem, de beletörődtem, viszont folytattuk ezt a meglehetősen fura "kapcsolatot" ami köztünk van. Kb 2-3 hétre rá azt is közölte velem, hogy nem érez semmit irántam. Már nem érdekelt az egész, nem írtam neki többet, ő sem kb 2 hétig, aztán megint elkezdtünk beszélgetni, tegnap találkoztunk és hát olyan dolgok történtek amikre nem számítottam, hogy még ezek után is képes megtenni (ami engem illet az elején még éreztem iránta valamit, de már teljesen kiölte belőlem ezt az érzést). Azt is tudni kell, hogy közbe szerelmes lettem egy olyan fiúba akivel még soha nem beszéltem, de mindig rá gondolok, még akkor is ha vele vagyok :S. Összességben nagyon magányos vagyok és jó h van valaki akivel elvagyok, de ez így nekem fura :/

2012. okt. 22. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a srácot.Nem akar semmit.Csak dugna.Inkább foglalkozz a másik sráccal akihez vonzódsz
2012. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom:/ a másik sráccal meg az a baj, hogy elég valószínű, hogy én is tetszem neki valamennyire, de eléggé beszari, nem jönne oda hozzám és szólítana le, én meg nem kezdeményezek.
2012. okt. 22. 11:52
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Legyen már benned annyi tartás,hogy nem futsz olyan szekér után,ami nem vesz fel.Sőt ,még ki is akar használni.

Most magányosnak érzed magad,ezért foglalkozz a másik sráccal,és nem leszel az.

2012. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Miért ne kezdeményezhetnél?
2012. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig kezdeményezzel.Nálam ez beszélgetést jelent és nem a karjába dőlést.És nem beszari,hanem gátlásos.
2012. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
mert már párszor éreztem ugyanezt és kezdeményeztem, de pofára estem, nem akarok mégegyszer.
2012. okt. 22. 11:54
 7/22 anonim ***** válasza:
Csak sima beszélgetés.Abba ha belebuksz nem akkora "baj"
2012. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De nekem már az is nagy dolog xD
2012. okt. 22. 11:58
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"De nekem már az is nagy dolog xD"

Ez esetben szenvedj tovább egész nyugodtam, ha egy egyszerű beszélgetésre nem vagy képes.

2012. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Anyám borogass...

Akkor maradj egyedül.Vagy hagyd,hogy kihasználjon a másik.

Egy ilyen kis csalódás amit egy nap alatt kihevernél nem kezdeményeznél?Mi van ha lenne belőle valami?Kezdeményezz

2012. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!