Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon kényszerből teszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kényszerből teszi a srác, hogy elmegy találkozni velem, hogy aztán "na taliztunk, ezt akartad, végre nem zaklatsz többet" elven lerázzon?

Figyelt kérdés
netről ismerem Petit.több hónapja jól elbeszélgettünk, időnként ugyan éreztem h mintha lerázni akarna, de aztán ismét ari volt másnap. nemrégiben írtam neki mailt, hogy inkább (több hónap msn után) hagyjuk a talit a fenébe, meg további jó nyarat...leakartam zárni, mert nem bírtam az örlődést, hogy miért ilyen jófej kedves ha többszöri "találkozzunk" hívásom alól mindig valahogy kibújni akart. aztán írt h továbbra is szeretne talizni velem csak most télleg nagyon elfoglalt...aztán most megbeszéltük végül a talit. képes lenne egy srác(24) aki pl egyáltalán nem szimpatizál egy csajjal csupán kényszerből elmenni talira? Netről ismerjük egymást, ha őszintén megmondaná h nem akarok talizni veled, vagy csak lerázna,letiltana msn-ről nem veszítene semmit, de inkább elmegy talira?
2009. aug. 15. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem nemvalószínű. én inkább arra gondolok h nem mert veled talizni, mert lehet h vmit eltitkolt, vagy kicsit ferdített bizonyos dolgokon, de most rászánta magát, mert megijedt attól, h akkor te inkább hagyod.
2009. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!