Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy van ez itt ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez itt ezen az oldalon? A nők és a helyes pasik védik a lányokat, a lányoknál sikertelen pasik meg szapulják a lányokat és a pasikat védik?

Figyelt kérdés

De akkor kinek van igaza?

A nők és a helyes pasik akik sikeresek a lányoknál, védik a lányokat, hogy nekik nem igazán fontosak az anyagiak, a helyes pofi, hanem csak a kisugárzás, kedvesség a lényeg. A nem vonzó és kissé frusztrált pasik védik a többi pasit, hogy a fiúknak nem annyira fontos a vonzó külső egy lánynál mint fordítva. A nők többsége szereti a helyes, izmos, jól szituált pasikat. Akkor most kinek van igaza? mert azt látom, hogy a lányok és a lányokat védő pasik többségének 70%+ a mutatója a válaszok hasznosságát tekintve, a megalázottak, nem helyesek legtöbbje pedig 70%- mutatókkal rendelkezik. Persze itt is vannak kivételek. Kinek van akkor igaza? De őszintén. Mondjuk azt látom, hogy egy anonym oldalon sem nagy erény az igazi őszinteség.


2012. nov. 22. 10:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Azért van ez a nagy különbség,mert a "helyes" pasik csak odamennek pár lányhoz,és pikk-pakk lesz egy szép barátnőjük,és ők ezt teljesen egyszerűnek gondolják.Illetve azt hiszik,hogy mindenkinek ilyen könnyen megy a dolog,persze ezt a tudatalatti generálja.

Manapság a nők elvárják,hogy egy pasi menjen oda hozzájuk,így megvan a lehetőségük,hogy mivel nem függnek már egy férfitól,mint régen,így válogassanak.Tehát nyilván ha elé állítasz egy "helyes" és egy "nem annyira helyes" pasit,szerinted melyiket fogja választani?

Így tehát a nőknek is sokkal könnyebb párt találni,hiszen ha már picit jól nézel ki,pasik hada fog bókolni neked kb. mindenhol,és lesz miből válogatnod.Azonban gondolj bele,hogy egy "nem annyira helyes" pasit így hányszor utasítanak el,hányszor küldik el,és még nem is megy oda hozzá senki sem,mert elvárják hogy te menj oda.Ez az önbizalmát nagyon lelombozza,ami nyilvánvaló ebben az esetben,és később már ebből adódóan jobban fog vigyázni arra,kihez megy esetleg oda,vagy kivel próbál meg bármit is.Remélem érthető. :)

21/F

2012. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Igaza van mindkettőnek és egyiknek sincs. Mindkét nem egyoldalúan a saját frusztrációját vezeti le, az elégedettebb emberek meg nyilván nem pattognak, mert nincs mit levezetniük.


Igenis számít a külső mindkét félnek, egyértelmű, hogy az ismerkedés baromi nehezen megy, ha az ember nem néz ki jól. Ettől függetlenül a nők nem hazudnak, nem a külsőbe szeretnek bele, de ki a f*sz várja el tőlük, hogy minden, számukra nem tetsző férfinak adjanak egy esélyt? A pasik sem különbek egy szemmel sem, csak egy csúnya nő annyit tapasztal, hogy hozzá nem megy oda senki, egy csúnya pasit viszont szemtől szemben zavarnak el akár nap mint nap.


A pénz is számít nyilván, a sikeres pasi egyik mércéje. Ha a barlangban élnénk, akkor az elejtett mamutok csontjainak száma lenne ez a mérce. Ez viszont sokkal kevesebb embernek számít, igenis találkoztam olyan csajokkal is, akiknek rémisztő, ha egy pasi tele van pénzzel, mert kisebbrendűségi érzést okoz neki. A diszkó közepén a kikent cicáknak nyilván jobban számítanak ezek a dolgok, de az az ismerkedés a legfelszínesebb helyszín mind közül, nem értem, mit vár az ember.


A hasznossági mutató is egy összetett kérdés; összességében megfigyelhető, hogy aki mondjuk 75-80% felett van, az általában komolyan veszi a válaszadást, és értelmesen áll a dolgokhoz, aki meg mondjuk 60% alatt, az vagy nagyon szélsőségesen látja a dolgokat, vagy sokat trollkodik. Ettől függetlenül nagyon sokszor tapasztalom, hogy az emberek like gombként használják ezt a funkciót. Nem egyszer volt, hogy teljesen értelmesen, kulturáltan és nyitottan érveltem, csak a véleményem szembe ment a többségével, és 0%-ra is képesek voltak lehúzni, minden ellenvélemény nélkül. Ez általában akkor fordult főleg elő, amikor a nőkkel kapcsolatos véleményemet írtam le valamivel kapcsolatban; ekkor, ha nekik nem tetsző a hozzászólásom, válaszra sem méltatnak, csak lepontoznak, míg egyszavas, alátámasztás nélküli vélemények kapnak 100%-ot. Hogy konkrét példát is írjak: ment a vita, hogy a férfiak később érnek e a nőknél, leírtam, hogy szerintem ez nem így van, legalábbis maximum részben. Kb 20-30% között mozgott az értékelésem, az utánam következő annyit írt: "igen a nők korábban érnek", az értékelés 100%. A rinyálókra is igaz ez: lehet, hogy értelmesen írja le, hogy miért csalódott a nőkben/férfiakban, az ellenkező fél csak simán lepontozza sokszor.

2012. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért lett lepontozva szegény "Reénie.", pedig ő tényleg őszintén írta le a valóságot...

Fordított esetben (azaz fiúknál) is számít a külső, de itt sem az a legfontosabb hanem, hogy tényleg legyen az illetőben valami, ami megfogja az embert.

Másrészt, nem minden lány ribizli, hogy csak a pénzre menjenek (az más kérdés, hogy bizonyos szórakozóhelyen elég nagy számban vannak pénzéhes lotyók, és emiatt egyes srácok azt a következtetést vonják le, hogy a lányok/nők többsége ilyen).


És azt minden itt nyavalygó fiúnak ajánlom, hogy fogadjon meg egy tanácsot: a lányok menekülnek az önsajnáltató, csak sírni tudó srácoktól...

24F

2012. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Reénie válasza valóban jobb sorsra volt érdemes, mint ami jutott neki, de hát az értékelési szisztémát ki is fejtettem kettővel feljebb. Annyit viszont hozzátennék, hogy ebben is tök egyforma a két nem: én egy csajnak próbáltam nemrég elmagyarázni, hogy nem azért nincs párja, mert kicsi a melle, mindezt hasonlóan sikertelenül...
2012. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Itt mindenki aszerint pontozza a válaszokat, h egyetért v nem.
2012. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, azoknak, akik normálisak és elfogadták a véleményem.

Igazából már meg se lepődök. Bosszant nagyon is. De már megpróbálom lesz.rni. Minden baj, amit ezeknek a siránkozó fiúknak leírok, de ez az ő szégyenük, nem az enyém.

És hidegen hagy hány százalékos vagyok, nekem nem lesz ettől rosszabb napom.

2012. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én egy, a lányoknál abszolút sikertelen pasi vagyok, 26 évesen egy darab mosolyt sem kaptam még lányoktól mert ronda vagyok és alacsony. Ennek ellenére soha sem szapultam sem ezen az oldalon, sem máshol a lányokat. A mai társadalom olyan irányba tolódott, hogy a ronda pasiknak lehetetlen csajhoz jutnia. Ezt el kell fogadni, mint ahogy azt is, hogy hiába tesz meg mindent egy ronda pasi azért, hogy javítsa az esélyeit, ezek sem működnek. De ezért nem lehet a lányokat hibáztatni. Én mindig csak magamat okoltam azért, mert egy genetikai hulladék vagyok.


Bár az is igaz ezen az oldalon, hogy a sok helyes srác, akinek nem kell átmennie nap mint nap azon, hogy legszívesebben tükörbe sem nézne, annyira ronda, és erre jönnek még folyamatosan az elutasítások, amik gyakran nagyon durván vannak megfogalmazva. A lányok meg sokszor tévképzetben vannak ezen az oldalon. Ők azt hiszik, hogy a pasik, akik rondának vallják magukat, csak önbizalom-hiányosak, mert kaptak 1-2 elutasítást, de amúgy tök átlagosak. Ez sajnos nem igaz. Vannak, akik tényleg rondák. Nekem pl. egy autoimmun betegség miatt néz ki fertelmesen az arcom és még alacsony is vagyok. Ennek ellenére szoktam próbálkozni. Nem is keveset, de ilyen külsővel semmi esélyem. De ezért a lányokat kellene okolnom? Nem. Akkor kit kell? Egyértelműen magamat. Talán aki a lányokat okolja, az csak gyenge szembe nézni azzal, hogy milyen ember, és könnyebb elhárítani a felelősséget.

2012. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Reénie válaszain elgondolkoztam egy picit,hiszen én is eléggé "rossz" helyzetben vagyok ilyen téren.De legalább tisztán látom a dolgokat,mi hogyan működik.Visszatérve Reénie válaszaira nekem annyi lenne a kérdésem,hogyha egy ilyen srác,aki mondjuk nagyon sok visszautasítást kapott,és picit visszahúzódóbb típus,ő pl. hogyan mosolyogjon vagy legyen humoros,mikor semmi jó nem érte még őt ezen a téren.Mondjuk én tudom magamról,hogyha egy kedves lány rám mosolyog,akkor én is viszonozom ezt ösztönösen tulajdonképpen.De ez is pl. ritkán fordul elő,viszont ha előfordul én kihasználom a lehetőséget,de ebből sem született még túl sok jó. :)
2012. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy elgondolkodtál a válaszomon.

Nézd, leírom az én kis történetem.

Egészen óvódás korom óta lerondáztak, csúfoltak. Tartott ez a középiskoláig. Amikor végre kikerültem abból a mocsok, majmokkal telizsúfolt közegből, akkor azt gondoltam én igenis megmutatom nekik is, főleg magamnak, hogy jobb vagyok, mint amilyenek ők állítottak be.

Szereztem több önbizalmat, lett párom, addig egyik se volt.

Mostmár senki nem mondja rám, hogy csúnya, sőt!! Állandóan dicsérnek. Pedig 19 éves koromig, meg voltam győződve arról, hogy egy senki vagyok.

Rengeteg fájdalom, sírás, stb árán értem el a mostani helyzetem.

Kínkeserves volt, de sikerült és megérte.

2012. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Köszönöm,hogy megosztottad velem a történetedet,érdekes lehetett.

Én most már arra lennék kíváncsi,ezt fejtsd ki kérlek részletesebben ha lehet, hogy hogyan szereztél több önbizalmat magadnak. :)

Bár én nem érzem magam rossznak,tehát van egy kis önbizalomhiányom,és picit visszahúzódóbb vagyok,de mondom ha pl. adódna alkalom,hogy tetszem egy lánynak én oda mennék hozzá simán,legutóbb is így tettem,bár nem lett belőle semmi sem tulajdonképpen.És persze adok is magamra,tehát nem vagyok én csúnya,csak még nem jött össze,ennyi. :)

2012. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!