Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy van ez itt ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez itt ezen az oldalon? A nők és a helyes pasik védik a lányokat, a lányoknál sikertelen pasik meg szapulják a lányokat és a pasikat védik?

Figyelt kérdés

De akkor kinek van igaza?

A nők és a helyes pasik akik sikeresek a lányoknál, védik a lányokat, hogy nekik nem igazán fontosak az anyagiak, a helyes pofi, hanem csak a kisugárzás, kedvesség a lényeg. A nem vonzó és kissé frusztrált pasik védik a többi pasit, hogy a fiúknak nem annyira fontos a vonzó külső egy lánynál mint fordítva. A nők többsége szereti a helyes, izmos, jól szituált pasikat. Akkor most kinek van igaza? mert azt látom, hogy a lányok és a lányokat védő pasik többségének 70%+ a mutatója a válaszok hasznosságát tekintve, a megalázottak, nem helyesek legtöbbje pedig 70%- mutatókkal rendelkezik. Persze itt is vannak kivételek. Kinek van akkor igaza? De őszintén. Mondjuk azt látom, hogy egy anonym oldalon sem nagy erény az igazi őszinteség.


2012. nov. 22. 10:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Rám is mosolygott már néhány lány, de mikor odamentem akkor leráztak, hogy van pasijuk. Pedig a mosolyt nehéz félreérteni. Szerintem sok lány, lehet túl sok is, nagyon szeret játszani a pasikkal, így növelheti önbizalmát. Vagy rosszul látom?
2012. nov. 22. 17:22
 22/24 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült?

Minden nap mondtam magamnak, hogy szép vagyok, szép vagyok. Hülyén hangzik, de használ.

Aztán, többet barátkoztam, jártam el szórakozni. Kibővítettem az ismerettségi köröm. Velük sok helyen megfordultam, mosolyogtam, csak élveztem az életet, nem görcsölve azon, hogy csúnya vagyok?! Lesz pasim?! Nem, szimplán nem érdekelt, hogy lesz-e, majd jön, ha akar.

Azonkívül a közeli barátaimmal, családtagjaimmal sokat beszéltem, tényleg rengeteget. Ők is segítettek.

Ezek után már simán ment minden. Na jó, nem teljesen, de már közel sem vagyok olyan önbizalomhiányos, depressziós lány, aki akkor voltam.

Remélem tudtam hasznos tanácsot adni.

2012. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Reénie köszi a választ,Én mondjuk nem vagyok ilyen magába fordult ember,és mostanában már abba a helyzetben vagyok,amit leírtál,hogy nem görcsölök rá,majd lesz ami lesz és kész.Meg elvonja úgyis a figyelmem sok esetben a tanulás is. :)
2012. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szívesen! :-) Én drukkolok neked!

59 %-os nem neked írtam, nem kérdezte senki a véleményed!

Ha te ronda vagy és siránkozol, az a te dolgod. Nem is lesz párod soha.

Egy ronda lányt is ugyanúgy lebecsülik, kigúnyolják, nekem nem is volt pasim, amíg csak sírtam, hogy jaj, de csúnya vagyok. Tehát az elméleted megbukott.

2012. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!