Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóval most már megnyugodhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval most már megnyugodhatok, alacsony, kis testsúlyú, azaz selejt, génhibás korcsfajzatkpént sosem fogok kelleni olyan lánynak, akihez én is tudnék vonzódni, de leginkább semmilyennek sem?

Figyelt kérdés

Ez a cikk nem köntörfalaz, durván rávilágít az igazságra, nem kamuzik kegyelemből, mint az itt válaszoló lányok, őszintén megmondja, hogy mi kell a nőknek és mi kell a férfiaknak.

[link]

Szóval tényleg jobb lesz, ha nem is próbálkozom tovább, minden arra utal, hogy nem véletlenül vagyok felnőttkén is egyedül. Én marha meg gondoltam csak, mert nem mertem kezdeményezni és sokan etettek azzal a baromsággal, hogy egy csúnya törpének is lehet olyan nője, akihez tud vonódni, ez az ostoba PUA is egy hatalmas nagy hazugság, mert csak a magas, nagy testű arcoknak segíte, a ronda, alacsony, kis tömegű srácoknak semmit sem használ.



2012. nov. 22. 12:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
52%
Metrókirály?
2012. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Nekem volt egy olyan kollégám, aki velem egymagas (165 cm), kis testsúlyú. Nem járt gyúrni sem. Igényesen öltözködött és nekem tetszett. Jártam is volna vele, de mikor észrevettem, hogy magában beszél, teljesen elment a kedvem tőle...

Szóval az alacsony, kis testsúly szerintem nem számít, viszont ha génhibás korcsfajzat az illető, ne várja el, hogy egészségen nő akarjon tőle gyereket...

26L

2012. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi, a ronda pasik is szaporodnak, az alacsonyak is, persze ha neked a nagymellű fiatal szőke kell, akkor igen, nem fogod a génjeidet továbbörökíteni és ez a rinyálás is megszűnik egyszer...
2012. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:

Amúgy remélem többször már nem írod ki...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__36793..


Te nagy hülye vagy, ha tőlünk várod az igazolást egy hülye cikkre.

2012. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondogatod magadnak, akkor biztos nem.
2012. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
47%

A belinkelt cikk egy bizonyos felfogást képvisel, amit evolucionistának hívnak. Bizonyos tények mellőzésével egyesek vallásként hisznek benne, ugyanakkor más tudósok más véleményen vannak: szintén elfogadják az evolucionizmust, azonban hangsúlyozzák, hogy az emberekre más játékszabályok érvényesek, mint az állatokra. Egyszerűen nem veszik őket egy kalap alá velük. Ezért is vagyunk ugyebár emberek.

Azért ezt ajánlom elolvasásra:

[link]


Másrészt pl. a humor, a kreativitás, a jófejség, az egyéniség olyan összetevők, amikkel még egy "silány" fizikummal (vagy magát annak látó) ember is képes megtalálni a számára megfelelő partnert ;)

2012. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
52%
A cikk teljesen igazat állít, belenyugodhatsz, soha sem lesz kapcsolatod, pont ahogy nekem sem.
2012. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
76%

Igen, megnyugodhatsz.


De nem azért vagy korcsfajzat mert törpe vagy, hanem mert kiba.szott idegesítő. Operáltasd magad nővé talán több sikered lesz a leszbikusoknál.

2012. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként ez a nők hibája!!! Ők a szemetek! Ne magadat szídd!
2012. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
48%
Ezt a cikk nélkül is tudtam. Alacsony, sovány, ronda pasi a kutyának se kell sajnos.
2012. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!