Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet h garanci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet h garanciát vállalok a randijaim sikerességére?

Figyelt kérdés
Szoktam randizni és sok csaj megkérdezi mikor leszólítom h mi lenne neki ebben a jó én meg mondom h nincs vesztenivalója. Amikor megkérdezi h miért akkor mondom h garanciát vállalok h ha nem lesz jó a randi és nem akar többet találkozni akkor visszafizetem a velem töltött idejének megfelelő összeget ;)
2012. nov. 22. 21:24
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

nem, csak mindig kitalálok vmi egyedit amivel felkeltem a csajok érdeklődését :D

utánna már úgyse tudnak nemet mondani tehát nincs kockázat :P

2012. nov. 22. 21:31
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez majdnem olyan, mintha k*rvákként kezelnéd őket.
2012. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Kinek lehet egy ilyen magas lóról beszélő emberrel sikeres randija?

Azt gondolod a pénzed és a garanciát menő emberré tesz? Vagy mégis melyik részében látod a rációt???

Elárulom neked, hogy az első gondolatuk az lesz, hogy nem vagy normális, a másik meg, hogy mit akarsz a pénzeddel? És dugd jobb helyre, a hátad közelébe.

2012. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Szóval ha elmegyek veled randizni, és 1 órát beszélgetünk, iszunk valami kávét azután kapok 15 e Ft-ot?
2012. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
1 óra után nem , akk csak 5e-t. de nem fogod azt mondani h nem akarsz fojtatást az tuti :P
2012. nov. 22. 21:36
 16/38 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz és add neki a pénzt.
2012. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
a csajok birják az ilyen poénokat, de lehet h az itteniek nem o.O
2012. nov. 22. 21:38
 18/38 anonim ***** válasza:
A termékeket úgy gyártják, hogy garancia időn túl egy nappal menjenek tönkre. Annyit kibír a srác, nem? Csak blokk ellenében és az ügyfélszolgálaton lepecsételt garanciapapírral érvényes a garancia!
2012. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
éppenhogy :D
2012. nov. 22. 21:45
 20/38 anonim ***** válasza:

én elmennék, azt ha tetszene ha nem, azt mondanám hogy sz@r volt :D

jól jönne 15 rugó :D

2012. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!