Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet h garanci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet h garanciát vállalok a randijaim sikerességére?

Figyelt kérdés
Szoktam randizni és sok csaj megkérdezi mikor leszólítom h mi lenne neki ebben a jó én meg mondom h nincs vesztenivalója. Amikor megkérdezi h miért akkor mondom h garanciát vállalok h ha nem lesz jó a randi és nem akar többet találkozni akkor visszafizetem a velem töltött idejének megfelelő összeget ;)
2012. nov. 22. 21:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
72%
De buták vagytok, ezzel azt akarja mondani hogy annyira belezúgnak a csajok hogy utánna 1 se kér pénzt. :D Egyszerűen nem képesek azt mondani neki h szar volt és többet nem akarják látni se :)
2012. dec. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:

Nálam ez nem jönne be. Ha valaki azt gondolja még az első találkozásunk előtt, hogy az lenne a legfőbb problémám egy szarul sikerült randiban, hogy ki fizeti meg a kiesett időmet, azt arra sem tartanám érdemesnek, hogy hagyjam végigmondani a "balfékmarketinges" csajozós dumáját.


25l

2012. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
54%
Nem veszitek a poént csajok :D
2012. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó ötlet, ilyen szövegnek nálam biztos lenne eredménye... garantáltan pofán rúgnám! :)


22/L

2012. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!!!

Nagyon nem jó ötlet.

2012. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Lányok garanciát nyújtok hogy ha velem lefekszetek akkor a világ legjobb szexélménye fog történni veletek.

Ha mégsem akkor adok óránként 5 ezer forintot.

2012. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

bazegXD

öreg, ez tényleg nem jó ötlet:D

ha még jól is érzi magát talán, de már előre kitalálta a dolgot, hogy elkéri a lóvét, akkor is el fogja kérni és annyi... hiába volt jó


továbbá ez neked miért jó? randit veszel... ha egy csaj már megkérdezi, hogy ez miért lenne neki jó, akkor ott aztán tényleg nincs keresnivalód.. általában az emberek azért szoktak adni esélyt a dolognak, de ha kilátástalan, akkor nincs értelme, végigbólogat 3 órát, beül valami fránya moziba, aztán kéri a pénzt... te pedig együtt voltál egy lánnyal, aki lekaksizta a fejed


amúgy a szöveg addig jó, hogy miért ne.. mondjuk a "nincs vesztenivalód" azért erős, mert azt jelenti, hogy ronda és ennél lejjebb már úgyse juthat... hogy pénzért randizik


szóval szerintem maradj annyiban, hogy "egy próbát megér" és annyi... de ha túl sok pénzed van akkor azért van elég rászoruló az országban...

2012. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
haver ez szánalmas...
2013. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!