Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet h garanci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet h garanciát vállalok a randijaim sikerességére?

Figyelt kérdés
Szoktam randizni és sok csaj megkérdezi mikor leszólítom h mi lenne neki ebben a jó én meg mondom h nincs vesztenivalója. Amikor megkérdezi h miért akkor mondom h garanciát vállalok h ha nem lesz jó a randi és nem akar többet találkozni akkor visszafizetem a velem töltött idejének megfelelő összeget ;)
2012. nov. 22. 21:24
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
figyelj, nem azért mondom, de hidd el onnantól kezdve nem érdekelne az a 15e, akár mi is legyen :D
2012. nov. 22. 22:08
 22/38 anonim ***** válasza:
19%
én neked adok igazat barátom, de az itteni csajok gyökerek nem tudják értékelni az ilyen srácokat. szóval mindent bele, ezen az oldalon csak hülyíteni jó a másikat
2012. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy tényleg egy jópofa ember lennél, ha a nagyképűséged levetkőznéd!

Hidd el, jöhetsz bármilyen dumával a csajoknak, ezzel eltaszítasz majd mindenkit. Ne a szövegeden, a stílusodon dolgozz kicsit. És ezt minden jó szándékkal írom.

2012. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

nem tartom magam nagyképűnek, max néha viccből nagyképűsködök dehát olyan meg ki nem szokott :)

tényleg elég visszafogott vagyok és normális is, emiatt szoktak szimpinek találni. és ezt se nagyképűségből mondom csak vhogy itt le kell írni :D

2012. nov. 22. 22:35
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, hogy lehet valaki ekkora nagypofájú, öntelt, beképzelt???? Már elnézést. Nem tudom ezt felfogni épp ésszel.
2012. nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
47%
Ekkora csicskát, hogy még garanciát is válalsz azért mert egy flegma pecsa volt. Nem azt kell mondani,hogy még te fizetsz neki azért amiért nem kellettél neki, hanem hogy TAAKARODJ! AZt kell!
2012. dec. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
majd direkt azt mondják, hogy szar volt :D
2012. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal jobb, hogy mellnagyobbítást vállalsz kézrátétellel! Sikertelen kezelés esetén pénz visszafizetési garancia!


Így nem bukhatsz pénzt sem.


Se a te hülyeséged, se az enyém nem fog bejönni, de legalább nem nézed nyíltan qrvának őket...

2012. dec. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:

Na mi az Kiskoma? Pici a répa? XD Tudod, egy értelmes nő nem a pénzedért fog Veled randizni. Legalábbis akkor nekem értelmes nőim voltak eddig. A duma a fontos és a fellépés. Leszarjak, hogy nézel ki, milyen lóvéd van. A kisugarzasod szamit, amit a loveddal nem tudsz csiholni magadnak. :-)


Egy 24 éves nőfaló.

2012. dec. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Hát igen az idő az pénz:D

szerintem ezt sok csaj díjazná:D márcsak azért is randiznának hogy pénzt kapjanak:D

szar ötlet.

2012. dec. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!