Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság léteznek még rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság léteznek még rendes lányok?

Figyelt kérdés
Ha léteznek érdekelne hogy merre találom őket...17/F
2012. nov. 24. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, csak jól körül kell nézni, és becsukni a szemed ha műcsajokat látsz. :)

22 L Egy rendes lány :)

2012. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne :P
2012. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vannak.
2012. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

miert kell ezt a kerdest napi 20x feltenni?!

ugyanazokat a valaszokat fogod kapni mint a masik 19-nel!

2012. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenütt vannak, csak meg kell látni őket. Mert nem az a valószínűbb, hogy a rendes lányok hívják fel magukra a figyelmet fél kiló vakolattal, 18 centis platformos magassarkúval, csokibarna színnel, nagyon mini ruhákkal, sok csillogó csecsebecsével, sok mű dologgal, és még sorolhatnám.

Az én környezetemben és baráti körömben sok rendes lány van, csak nem mindegy, milyen körökben keresgélsz.

Egy rendes 18 éves lány 4 éve a barátja mellett Beregszászból! :)

2012. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Itt lógnak a GyK-n.
2012. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Engem is érdekelne :) 18/F
2012. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagy valószinű ők nem buknak az olyan srácokra,akik itt picsognak meg hisztiznem mint a fába szorult férgek!
2012. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

nem unjátok még ezt a "rendes lány" "rendes srác" szöveget?... nem b.meg nem léteztek, becsapódott egy meteor és kihaltak a dinoszauruszokkal együtt. csak ilyen hozzám hasonló bunkó parasztok vannak:)


am ahogy észrevettem a "rendes" alatt mindenki a visszafogott visszahúzódót érti, és vszinű akkor az ilyet kérdezők is hasonlóak. megoldás: ismerkedjetek végre, vagy buktok vagy nem, de kockázat nélkül nincs siker ;)


19/F

2012. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%

Léteznek.

De 20 kiló szalonna fedi őket.



~Trust me. :D

2012. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!