Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mennyire részesítite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire részesítitek előnyben az izmos hapsikat?

Figyelt kérdés
Sokat számít ez vagy inkább a belső a fontos?? Mi a jobb kombináció? Izmos és buta vagy izmos és aranyos vagy aranyos de nem izmos
2012. nov. 25. 12:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, akkor buta vagy.

Enyém a csoki!

:)

2012. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

engem nem érdekel

a személyisége, az intelligenciája, a humora, az arca, az ápoltsága, ami számít

nem villogni akarok vele, meg irigységet kelteni a többi lányban, hanem hogy TÁRS legyen....és szeressen, és én is szeressem, hogy ne csak azért járjunk, mert ciki, ha valaki egyedül van

2012. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Bino ***** válasza:

Szerintem inkább KICSIT izmos és aranyos, okos legyen.

Az nem sokat számít ha helyes meg minden ha egy buta tapló akinek akkora az egoja ,hogy az már vicces.

2012. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem ez a legfontosabb, de azért nem baj, mert legalább ki tudom következtetni, hogy nem egy lusta dög, hanem eljár sportolni és ad magára:) Amúgy izmos és aranyos, vagy legalábbis ne legyen bunkó.
2012. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Kedves #13. válaszadó!

Olyan opció nincs!

izmos-buta

izmos-aranyos

aranyos-de nem izmos

Ne válogass!

2012. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Van aki ilyen. Nekem egy nagyon jó barátom, könnyen izmosodik, és mégse űz semmilyen, de komolyan semmilyen sportot, a ház körüli tevékenységbe izmosodik ki. Míg egy ismerősöm akármit csinál, nem hízik, nem izmosodik. Szerhez nem nyúlna, hál istennek. Nekem megvolt az ideálom: a duci fiúk..csak ők meg nem mertek kezdeményezni, végül lett a barátom, akivel tél után jöttem össze, magas srác, és nem látszik rajta az alkata, pláne nagy kabátok alatt, aztán lejött, és megláttam milyen a ruha alatt. Ergo nem a testét néztem..ennyit erről. Én 57 kiló vagyok, ő 75 és nem azt mondom hogy a vállára félkarral kap, de ha az ölébe vesz eltart. Nem követelmény, nicns semmilyen kritérium, de az a lány, aki szereti a pufajkás fiúkat-vagy izmosokat, nem egy vékonyabb, akár ő hibája, akár nem, de nem egy oylan sráccal fog összejönni. V kitudja, én se a külsőbe szerettem bele...(: De semmi nicns törvénybe írva az ilyen témákban, kár is vele foglalkozni. A szerelemben nincs olyan hogy nők, vs férfiak, van két ember akik szeretik egymást, és ez ilyen egyszerű..
2012. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ma 12:24 a lustaság nem annak a jele ki milyen izmos-.-˝ te jó ég mennyire egy értelmes egyéniség lehetsz.........
2012. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát ja, csomó embert ismerek aki annyit eszik mint az állat, lóf@szt se csinál, mármint sportra értem, és vékony.
2012. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én meg kigyúrtakat akik megvárják amíg a másik dolgozik helyettük, mert fáj a munka. Hát nagyon nem lustaXD Másik aki vékony meg úgy mozog mint aki 10 kávét megivott és hibátlanul csinálja, de persze van olyan is aki szintén áll és néz. A lustaság külsőre nem látszik:) A vékony is sportolhat attól még, hogy nem használ szereket. Arnold Schwarzeneggernek se szerek nélkül növesztette akkorára az izmait, sőt azok nélkül soha életbe nem.
2012. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Természetes izmokról nem hallottál még? Én a genetika + az edzés miatt vagyok nagy darab és úgy mozgok mint aki megivott 10 kávét na erre mit mondasz?
2012. nov. 25. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!