Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyem rá hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy ne legyen ilyen visszahúzódó és végre megcsókoljon?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön és sztem én is neki már jópárszor találkoztunk és nagyon jól kijövünk egymással. De megtudtam hogy még nem volt barátnőja és valószínűleg még nem is smárolt gondolom ezért olyan visszahúzódó.

2012. nov. 25. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy ideje elkezdeni és ne féljen, nem harapsz :)
2012. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2012. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd rá, hogy igyon meg nagyobb mennyiségű alkoholt, fel fog oldódni :D
2012. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj nem igaz már -.-" A 10-ik ilyen kérdésnél hogy egy csaj ír arról hogy van egy nagyon puhap.cs barátja és mit tegyen, már fel vagyok húzva. Ezeknek miért, meg hogy? És a normálisaknak miért nincs soha, bármit tesznek, akár vért izzadnak, le vannak sz.rva? Hol van itt a logika?
2012. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Békésmegyében élsz?:D
2012. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ráknak kezdesz nyomorékkal??
2012. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!