Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire gondolhat amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azmindegykivagyok kérdése:

Mire gondolhat amikor a szemébe nézek? Tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam... sokat beszélgetek vele reggel szinte egy fél órát még csak ketten vagyunk bent a terembe meg néha a tanár.. ha vele beszélek midnig a szemébe nézek de nem tudom miért... egyépként nekem tetszik... de ha a szemébe nézek ő is bele néz az enyémbe és mosolyog :)) (nagyon szép szeme van )

2012. nov. 27. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha beszélsz valakivel általában a szemébe nézel és nem a cipőjére.


Tetszel e? Hát kérdezd meg.

2012. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ha csak úgy mosolyog és nem azért mert vicceset mondtál akkor valószínüleg igen.
2012. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiú osztálytársam (akibe bele vagyok zúgva) és ő akármelyik lánnyal beszél mindig a szemébe néz és mosolyog..:) Amúgy ellehet tőle olvadni:D
2012. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 laci911 ***** válasza:
Ha azt mondod neki ,hogy testszik akkor elveszted nàlla varàzs...tehàt inkàbb próbàld megismerni aztàn hagydj ,hogy elhívjon valamerre ha nem fog akkor nem tetszel neki ...
2012. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma 18:55

Vagy csak nem meri.

2012. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy mosolyog még nem biztos, hogy azért, mert tetszel neki. Én általában mindenkire mosolygom, beszéd közben is, de nyilván nem tetszik mindenki. Két eset van szerintem. Vannak olyanok, akik zavarba jönnek, ha a nekik tetsző személlyel vannak és ezért a szemébe se mernek nagyon nézni Vigyorognak, mint a vadalma, tehát ez már nem mosoly, hanem arca fagyott mosoly kb. :) És vannak a kevésbé gátlásosak, akik magabiztosan rád néznek, le se tudják rólad venni a szemük, esetleg csillog a szemük, amikor rádnéznek. Aki ezt tapasztalta már, az egy nézésből is sok mindent le tud szűrni...:) Én speciell örülök neki, hogy nem látom a saját arcom, mert az enyémből is elég sok mindent ki lehet olvasni. Én az a típus vagyok, aki le nem bírja venni a szemét a neki tetsző pasiról, mosolyog és úgy néz rá, mint egy istenre........:D
2012. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!