Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőtt nők ti erre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nők ti erre, hogy reagáltok?

Figyelt kérdés

Képzeld el, hogy egy kávézóban ülsz egyedül.

Én odamegyek hozzád és köszönök.

Te rám nézel, és visszaköszönsz.

Ezzel egy időben ki is derül számodra, hogy tetszem- e vagy sem.

Jelen esetben tetszem:) tehát nincs benned kényszer, hogy leépíts valahogy:)

Ilyen helyzetben egyértelmű lenne számodra, hogy azért mentem oda hozzád, mert tetszel nekem?

Vagy a félreértések elkerülése végett ezt jelezzem is feléd, hogy azért jöttem ide, mert aranyosnak tűntél, és szeretnék veled kicsit beszélgetni?


Azért nem értem, mert vannak akik szerint előbb csak barátkozni szabad a nővel, hogy ne higgye azt, hogy csak a szexre kell. De ez szerintem nevetséges.

Aztán meg csodálkozik az ember, ha a nő csak barátként tekint rá.

Miért gondolná egy értelmes nő abból, hogy megmondom neki, hogy tetszik, hogy csak a szexpartnert látom benne?

Vagy hogy van ez?


2012. nov. 27. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha odajön hozzám, és nem kér semmit, nem kérdez semmit (tehát pl, merre van ez vagy az, vagy ilyen segítség kérés) csak pusztán ismerkedni próbál, akkor számomra elég egyértelmű, hogy azért, mert tetszem neki.


Az, hogy szexet akar vagy sem, pedig másból szűröm le, szóval nem zavarnám el, kideríteném, mit szeretne?

2012. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pár mondat és gesztus elég ahhoz, hogy az ember leszűrje, ha csak "az" kell a pasinak. Egyébként valószínűleg marhára zavarban lennék, és elég lenne arra figyelnem, hogy értelmesen beszéljek, nem hogy "leépítsem" a másikat...
2012. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elég egyértelmű lenne számomra,hogy a pasi ismerkedni szeretne,viszont hogy mik is a konkrét szándékai,tehát hogy szex vagy kapcsolat kell-e számára,az a későbbiekben derül ki.Ezt csak egy rövid ismeretség után tudnám leszűrni.
2012. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!