Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért tagadjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért tagadjátok, hogy nektek nem számít a külső, amikor mindig is a legjobbképű, legférfiasabb testű, magas fiúknak volt és van barátnője többnyire?

Figyelt kérdés

Megmondom én, hogy mi számít tapasztalataim szerint:

-legyen jóképű a fiú

-legyen izmos

-legyen magas, de legalább 175-180cm

Nyílván kevés srác van, aki nem éri el manapság a 175-180cm magasságot, emiatt a törpék vinnyogására senki sem kíváncsi. Valamelyik nap láttam, egy pici, alig 155-160cm magas lányt egy 185-190cm magas fiúval együtt.

Érthető, hogy minden lány a magas fiúkhoz tud csak vonzódni, ez belétek van kódolva, a magas fiúra fel lehet nézni, ő a nagy erős alfahím, aki alacsony, abban semmi férfias, vonzó nincs, olyan, mint egy fejletlen kisfiú a szemetekben. A másik a kisfiús arc. A kisfiús arcú srácokra csak a 12-15 éves kislányok buknak, de ők is hamar áttérnek a férfias, izmos magas férfiakhoz való vonzalomhoz. Szóval, aki alacsony és kisfiús állapotban rekedt felnőttként annak csak a prostizás maradt, ez teljesen érthető és evolúciós okai vannak. A lányok az igazi alfahímre buknak, az alacsony, kisfiús fiúknak ki kell pusztulnia, mert úgymond selejtek, hibásak genetikailag, a természetben sosem maradnának életben, mert gyengék és rondák is egy nő szeméből nézve. Kb. olyan ez, mint a férfiak szemében a túlsúlyos nők, ők sem vonzóak, már abnormálisan egészségtelenséget tükröznek. A különbésg az, hogy a lányok sokkal értékesebbek, mint a férfiak. Ezért van annyira sok túlsúlyos lány is helyes, jóképű srác mellett, mert megtehetik, míg egy alacsony, csúnya, selejt, génhibás fiú egy lány számára sem vonzó és ez így van rendjén. Remélem egy nap bevezetik azt, hogy az alacsony férfiak nem szaporodhatnak, ne vigyék tovább a selejt génjeiket, hanem inkább csak a magas jóképű, fiú szaporodhassank, így megőrízve és szépítve az emberiség génállományát. A másik meg, hogy sok néger és ázsiai is nagyon vonzó a nők szemében, ez is érthető, különleges génállományukkal frissítik az elcsépelt europis rasszot. Sokkal több négert kéne behozatni, hogy a magyar nők megkaphassák a gyönyörű néger férjeiket és boldogabbak lehessenek ezáltal és remélhetőleg minél több félvér gyerekkel szépítsék a magyarság génállományát.


2012. nov. 27. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Orvos látott már?Ennyi baromságot leírva egy helyen már régen láttam...
2012. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem azt mondjuk h nem számít a külső, de azért az is kell :)
2012. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad :), nálad valami tutira nem stimmel.
2012. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 LeftBehind ***** válasza:
100%
Ugye tudod,hogy mikor legutóbb valaki úgy gondolkodott mint te,kitört egy világháború?
2012. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
honnan jöttök ennyien?
2012. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Rögzíteni a pillanatot, mikor a szépség, ez az anyagból és lélekből kiégetett, törékeny és zománcszerű tünemény, cserepekre törik egy asszony arcában, mert felbomlott az a lelki és jellembeli összetétel, melynek a külső szépség csak következménye volt. "Furcsa, megcsúnyult!" - mondják az emberek, és vállat vonnak. Igen, megcsúnyult, mert belülről elrohadt. Szépnek lenni annyi, mint ártatlannak lenni, a szó hősies értelmében. Minden más csak kozmetika."

Márai Sándor


23/F

2012. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

jaj, nem kell ez az ironikus utálkozás!


naponta legalább 50 kérdés van hasonló témában, csak jobbról, balról, más szavakkal, de ugyanez körberágva


ha most erre válaszolunk, attól te magasabb, jóképűbb leszel?


én személy szerinte eleinte biztattam, bátorítottam az ilyen fiúkat itt a GYK-n, de már belefáradtam.... nincs értelme, úgyis csak fújják a siránkozó/vérig sértett szövegüket

2012. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Agyamra mennek az ilyen nyafogó kisfiúk -.-" inkább megyek vissza a holnapi zh-mra tanulni, még az is jobb ennél a fröcsögésnél, mint amit levágsz kérdező
2012. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És mellesleg már a kérdésnek sincs értelme. Tagadjuk azt, hogy nem számít?...
2012. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

volt alacsony pasim,de valahogy sose éreztem magam mellette teljesnek!pedig nagyon aranyos,kedves stb volt.egy ideig még elvakultan próbáltam magamnak bemagyarázni, hogy bőven elég a belsője! nem sikerült elhitetni magammal,mindig egy magas pasira vágytam! EZVAN.


És akkor mivan?


Nem jövök össze többet alacsony emberrel és kész.Nekem a magas férfiak jönnek be.

Legyen szép a fogsora,szép a mosolya,legyen szélesebb a válla mint nekem és átlagos testalkatú legyen.Ne öltözzön csövesen.

2012. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!