Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek fontos a bókolás, hogy beleszeressetek az adott pasiba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha együtt jól érzitek magatokat, a pasi mondja is, hogy az esete vagy és tudod is, de nem áraszt el mindenféle bókokkal csak jól érzitek magatokat együtt. A célotok közös. Egy párkapcsolat.

Mivel én nem vagyok egy bókolós típus, ezért kérdezem. Mennyit nyom a latba a bókolás? El tudjátok képzelni, hogy beleszerettek egy olyan férfiba, aki nem bókol csak nagyon ritkán tesz egy kedves megjegyzést, viszont cserébe jól érzitek magatokat egymással?


2012. nov. 28. 15:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A vonzalom természetesen kölcsönös.
2012. nov. 28. 15:33
 2/17 anonim ***** válasza:

A bók a nőknek jól esik, de ha nem kapnak olyan sokat pl naponta többször mondani ugyan azt az nem baj mert a jóból is megárt a sok. Az én párom sem olyan hogy eláraszt bókokkal de nagyon jó megvagyunk így is. DE azért néha néha egy két olyan mondat bizony jól tud esni.

Ez az én véleményem :)

2012. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Besenyő Pista bácsi az igazi "bókember"! :D
2012. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Van egy könyv: Egymásra hangolva. Ebben kifejti a szerző, hogy 5 különböző szeretetnyelv létezik. Vannak, akiknek a szavak a legfontosabbak - egy ilyen típusú nőnek nyilvánvaló, hogy hosszú távon nagyon hiányozni fognak a bókok. De ha más a szeretetnyelve, akkor elvan nélküle, ha megkapja azt, ami neki fontos.

(Magamból kiindulva: bókok nélkül elvagyok, de érintés nélkül nem!)

2012. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Érintés nem hiányzik a kapcsolatunkból!
2012. nov. 28. 15:46
 6/17 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nem a bókoktól vagy épp azok hiányától szeretek bele egy fickóba. Az a bizonyos szikra akár szavak nélkül is kipattanhat... :)


Én konkrétan idegbajt kapok, ha a pasi naponta 10x elmondja, hogy csodaszép vagyok és ehhez hasonlók... tudom, hogy nem igaz, tudom, hogy nem én vagyok a legszebb a világon, blablabla.

De ha elejt egy megjegyzést, hogy hű de csinos vagyok ma, akkor ez akár az egész napomat végig tudja kísérni. :)

2012. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem az a lényeg, hogy mi van meg a kapcsolatban, hanem hogy a partnernek mi a fontos, mi az, amiből érzi, hogy szereted. Ez pedig egyénenként változó!
2012. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem kellenek a bokok
2012. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy apró kis ajándék is sokat jelent. Egy kis semmiség.
2012. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!