Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek fontos a bókolás, hogy beleszeressetek az adott pasiba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha együtt jól érzitek magatokat, a pasi mondja is, hogy az esete vagy és tudod is, de nem áraszt el mindenféle bókokkal csak jól érzitek magatokat együtt. A célotok közös. Egy párkapcsolat.

Mivel én nem vagyok egy bókolós típus, ezért kérdezem. Mennyit nyom a latba a bókolás? El tudjátok képzelni, hogy beleszerettek egy olyan férfiba, aki nem bókol csak nagyon ritkán tesz egy kedves megjegyzést, viszont cserébe jól érzitek magatokat egymással?


2012. nov. 28. 15:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Számomra nem szükségesek a bókok, sőt engem idegesítenek néha. És én pl. tökéletesen el tudom képzelni, hogy bókok nélküli párkapcsolatom legyen, sőt nekem olyan is kell. Nem szeretem ha folyton kedveskedik nekem valaki.
2012. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szamomra fontosak a bokok a paromtol, mert ez onbizalmat ad nekem es igy igazan nonek erzem magam mellette es ez fontos.
2012. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálam a bókolás kézifékbehúzást eredményez..
2012. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hahaaaaaaaaaaaaaa "kézifékbehúzást"
2012. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14


De most komolyan.. abszolút óvatossá válok és hátrább lépek egyet-kettőt:D

2012. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem meg elegem van az ego pasikból egy életre. A nyálasokat utálom. Úgyhogy marad a kellő érzékkel bíró, apró bókokkal meglepő férfi.

A kiszemeltemtől kaptam is (hirtelen meggondolt) ajándékot néhány hete. No az ilyeneket szeretem. Ami hirtelen jut az eszébe, hogy kedveskedjen vele.


A mogorva, érzéketlen pasikból elegem van. Mert a kislányok még elhiszik a tündérmesét, hogy a pasik rendesek 1-2-3 évig, de én már nem hiszek a tündérmesékbe. Viszont az érzéketlen frátereket azonnal dobom. Aprób bókokkal viszont könnyebben elérhető vagyok, mégha jégtömbnek mutatom is magam.


30+ L

2012. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

apróbb*


jah és mosolygó jégtömb...

2012. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!