Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van valami recept...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valami recept arra hogy egy vad idegen lánynak mit érdemes írni úgy hogy jó eséllyel válaszoljon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyén hangzik, de mialatt dolgoztam láttam egy lányt és meghallottam a nevét, meg is találtam facebookon, és jó lenne összehozni valamit, viszont esélyes hogy az életben többet nem látom, szóval marad a levél. Teljesen vad idegen, ellenkező nemű embertől milyen levelet várnátok, ami nem azonnal olvasás nélkül kuka.
2012. nov. 28. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

figyelj, nekem írt üzenetet egy lány fb-n, amiben ennyi szerepelt: . (pont)

Igen egy darab pontot küldött, én meg írtam neki teljesen más témáról, és levelezgettünk egy darabig. (állítása szerint nem ő küldte az üzenetet :D)


Teljesen mind1 mit írsz, csak legyen kicsit az üzenet: hibamentes, kicsit flegmás, kicsit vicces, sokatmondó de mégis sejtelmes.

kb ennyi, vissza fog írni. legalábbis nekem visszaírnak mindig.

2012. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én véletlenül találtam rá fb-n arra a lányra, akivel egyszer találkoztam valahol és csak pár mondatot váltottunk. Megkérdeztem a levélben, hogy tud-e segíteni abban, amivel éppen foglalkoztam.

Nem tudott és későn is olvasta az üzentet. De havonta felemlegeti, hogy milyen laza, de határozott levelet írtam.

2012. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!