Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy nagyvár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nagyvárosi lány sokkal kevesebb esély tisztel meg azzal, hogy visszaír facebook-on, mint egy kisvárosi?

Figyelt kérdés

Pedig van kint képem is most már. Gondoltam, majd így jobban visszaírnak, de éppe ellenkezőjét tapasztalom, lehet jobb lett volna képet sem kitenni ennek a felszínes, ostoba fehér népnek. :D

Nem csalódtam, mind a külsőre megy! Tisztelet a ritka és szent kivételnek!


2012. nov. 29. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ismer, miért írna vissza??? bírom, amikor bejelölnek, oszt nem is ismernek...
2012. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én kisvárosi vagyok ,de nem azért nem jelölök vissza idegeneket, mert nem tetszik, hanem mert (kapaszkodj meg) NEM ISMEREM!


Minden ökröt nem veszek fel ismerősnek ,csak azért mert szép egy profilképen a pofikám! :P

2012. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fennakadtál az 1200 szűrő egyikén. Ahogy amúgy rajtad kívül még 90% járt így...


'szameg.

2012. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy a nagy számok törvénye alapján annyian írnak neki, hogy már azt se tudja kinek írjon vissza :D
2012. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én sokáig azt hittem, az ismerősnek jelölés azt jelenti, hogy ismerek valakit, és itt is felveszem vele a kapcsolatot


szánalmas, hogy micsoda húspiac lett a facebookból...

2012. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Rohadtul nem függ attól, ki hol lakik...
2012. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Be sem jelöltem őket, csak rájuk írtam, szövegértés emberek!
2012. nov. 29. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én szoktam kapni különböző szövegeket, nem csak itthonról. Nagyvárosi vagyok, mégis mindegyiket megválaszolom. Ez nem is kor függő, mert én biztosan sokkal idősebb vagyok, viszont mindegyiknek válaszolók, még ha sokkal fiatalabb is, mint én. Így nem hiszem, hogy külsőre megy. Részemről nem.
2012. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Drága kérdező!


Ha nem ismerősöd az illető (főleg, ha közös ismerős sincs), akkor a facebook az üzeneteket az egyéb üzenetek közé teszi be, amit csak akkor lehet látni, ha valaki rákattint. Szóval lehet, hogy nem is látták az üzenetedet, ezért nem írnak vissza. Nem jelzi ki normálisan a facebook, ha idegen ember ír.

2012. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!